{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 423840

در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین مطرح شد؛

رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با تاکید بر اینکه کالا به وفور در کشور وجود دارد گفت: خوشبختانه کرونا تاثیری در بازار مواد غذایی نداشته و مشکلی در تامین این مواد نداریم.

اقتصادآنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ محمد آقاطاهر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به کمبود مواد شوینده اظهار کرد: در حال حاضر تولید مواد شوینده به 10برابر رسیده و به زودی شاهد مازاد کالاهای بهداشتی در بازار خواهیم بود، اما کمبودی در کالا‌های اساسی و خوراکی نداشته‌ایم.

او ادامه داد: اوایل با شیوع ویروس کرونا، شاهد هجوم مردم برای خرید کالاهای خوراکی و مواد غذایی بودیم اما در حال حاضر مردم به اندازه کافی خرید کرده‌اند و تقاضای هیجانی اولیه از بین رفته است؛ ضمن اینکه خوشبختانه ما در کشور گوناگونی توزیع کالا داریم و محصولات غذایی‌مان در همه فروشگاه‌ها، مغازه‌ها و عمده‌فروشی‌ها یافت می‌شود.

آقاطاهر درباره قیمت اقلام خوراکی نیز توضیح داد: برخی اقلام مانند حبوبات به دلیل تغییر ارز آن‌ها از ارز 4200تومانی به ارز نیمایی، افزایش قیمت داشته‌اند اما بهای کالا‌های اساسی و سایر محصولات خوراکی تغییر نکرده است.

رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تاکید کرد: خوشبختانه کالا به وفور در کشور وجود دارد و در ایام شب عید مشکلی در تامین و توزیع محصولات غذایی نخواهیم داشت.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری