{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 171496

وزیر نیرو گفت: برق‌رسانی به واحدهای تولیدی از اولویت اساسی برخوردار است و در این زمینه وزیر نیرو اهتمام ویژه‌ای دارد.

حمید چیت‌چیان بعد از ظهر امروز در بازدید از شرکت نساجی ستاره اردبیل اظهار داشت: برق‌رسانی به واحدهای تولیدی یکی از اولویتهای اساسی وزارت نیرو است و در این زمینه وزارت نیرو آمادگی کاملی دارد تا بتواند مشکلات برق واحدهای تولیدی را برطرف کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، وی با اشاره به این‌که پروژه‌های واحدهای تولیدی در کشور برای افزایش اشتغال از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: بنده به عنوان وزیر معین اقتصاد مقاومتی در استان اردبیل تمام تلاش خود را به کار می‌گیرم تا مشکلات واحدهای تولیدی استان اردبیل برطرف شود.

وزیر نیرو با اشاره به نام‌گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بیان کرد: در این زمینه دولت تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند به صورت عملی در تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارد.

چیت‌چیان بیان کرد: شرکت نساجی ستاره شهرک صنعتی 2 اردبیل تا چند ماه آینده به بهر‌ه‌برداری می‌رسد و با بهره‌برداری از این شرکت عظیم گام بزرگی در تحقق اشتغال و اقتصاد منطقه به وجود می‌آید و انتطار می‌رود با بهره‌برداری از این پروژه بسیار مهم در استان اردبیل شاهد رونق وشکوفایی منطقه باشیم.

وی تصریح کرد: بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در حال حاضر از اهمیت بالایی برخوردار است و انتظار می‌رود دستگاههای اجرایی در تسهیل روند عملیات اجرایی پروژه‌ها پیشگام باشند تا پروژه‌های نیمه‌تمام و راکد هر چه سریعتر به بهر‌ه‌برداری برسند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری