کد خبر 476537

رکورد شکنی کرونا در استان البرز

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان البرز از رکورد زنی بیماران کرونایی بستری در این استان خبر داد و گفت: ظرفیت تخت‌های تخصیص یافته به بیماران کرونایی در استان تکمیل شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، مهرداد بابایی در مورد آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان البرز، اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت شیوع کرونا در استان البرز قرمز است.

وی با اشاره به افزایش یکباره مراجعه بیماران به مراکز درمانی افزود: در حال حاضر تخت‌های ویژه کرونا در استان البرز کاملا پر شده و برای بستری کردن بیماران جدید درحال برنامه‌ریزی هستیم.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان البرز با بیان اینکه در صورت ادامه این روند باید تخت‌های جدیدی از دیگر تخت‌های موجود استان به این بیماران اختصاص دهیم، بیان کرد: در حال حاضر با افزایش آمار مبتلایان و افراد بستری بر اثر ابتلای به کرونا در استان البرز مواجه هستیم.

بابایی با بیان اینکه بیماری اورژانسی از جمله جراحی‌ها و مصدومان احتمالی بر اساس تصادفات و زایمان‌ها هم نیاز به تخت دارند و نمی‌توان تمام تخت‌های بیمارستانی  را به بیماران کرونایی اختصاص دهیم، تصریح کرد: همشهریان استان البرز برای کمک به شیوع بیماری کرونا نیاز است که شیوه نامه‌های بهداشتی را رعای

بیشتر بخوانید
ارسال نظر