وزیر کار تشریح کرد؛

آخرین وضعیت تعیین حقوق کارگران برای سال آینده

وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی گفت: بستر اجرای کالابرگ الکترونیکی آماده است ولی اقبال عمومی به آن یک مقدار کم است.

آخرین وضعیت تعیین حقوق کارگران برای سال آینده

به گزارش ایسنا، سید صولت مرتضوی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طرح کالابرگ را به سراسر کشور تعمیم می‌دهیم، گفت: آمادگی کامل برای اجرای کالابرگ الکترونیکی داریم ، اما اقبال عمومی یک مقدار کم است، بستر کاملا فراهم است که باید برنامه ریزی شده و مشوق هایی در نظر گرفته شود تا این اقبال بیشتر شود.

وی در خصوص تعیین حقوق و دستمزد کارگران برای سال آینده نیز گفت: در هفته‌های گذشته من با نمایندگان کارگران و هم نمایندگان کارفرمایان و نمایندگان دولت مذاکرات مفصلی درباره رقم دستمزد کارگران داشتم. بعضا فکر می کنند تصمیم در این خصوص با دولت است در حالیکه اصل بر سه جانبه‌گرایی نمانیدگان کارگران، کارفرمایان و دولت است و باید این سه به رقم ثابتی براساس شاخص هایی که قانون تعیین کرده است، برسند. رقم دستمزد کارگران توسط کارشناسان و کارگروه ها در حال بررسی است و حتما تا پایان سال به نتیجه می رسد.

منبع: ايسنا
ارسال نظر
ارسال نظر
  • ناشناس
    ۰

    اقای وزیر فقط حرف میزنید هیچ کار ازت ندیدیم مثل قبلی ها هستید

  • ناشناس
    ۰

    درسالهای قدیم که حقوق اضافه میشد در بیمه بر اساس اورده بیمه کر حقوق اضافه میشدالان میکن پله کانی من نمیدام این پله کانی از کجا امده در ضمن باید تورم را هم در نظر بکیرند نه اینکه مردم از چیب بذارند یا قرض کنند خدا خیرتون بده این چیز ها را هم مد نظر قرا ر بدین