سرپرست وزارت کار خبر داد؛

نظر رییسی درباره افزایش حقوق بازنشستگان چه بود؟ / مصوبه مهم جلسه با مخبر درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی آماده پرداخت‌های جبرانی به عنوان متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان است، افزود: میزان افزایش حقوق بازنشستگان به تصویب هیات دولت رسیده و این مصوبه تصمیم شخصی نبوده است.

نظر رییسی درباره افزایش حقوق بازنشستگان چه بود؟ / مصوبه مهم جلسه با مخبر درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، محمدهادی زاهدی وفا (سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) گفت: رییس جمهور، معاون اول و نیز دیگر اعضای دولت همواره مدافع حقوق و منافع اقشار مختلف جامعه هدف این وزارتخانه بوده‌اند و بعضی اظهارنظرها و نقل قول‌های منتسب به ایشان که بعضا در فضای مجازی منتشر می‌شود، صحت ندارد.

وی با تاکید بر اینکه تصمیمات دولت نمی‌تواند بخشی باشد و باید حتما همه جنبه‌های اقتصادی، اجتماعی و جزییات حقوقی و کارشناسی را لحاظ کرد، گفت: در جلسه‌ای که اواخر خرداد ماه با حضور معاون اول رییس جمهور، برخی اعضای دولت و نمایندگان بازنشستگان برگزار شد، مقرر شد سازمان تامین اجتماعی در حدود اختیارات خود نسبت به پرداخت های جبرانی به عنوان متناسب‌سازی حقوق اقدام کند.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در این مدت تامین بودجه و اقدامات فنی و نرم افزاری درخصوص جبران این مبالغ صورت گرفته، تاکید کرد: اعضای جلسه و ذینفعان این موضوع را پذیرفته و درباره آن توافق کرده اند.

ارسال نظر

 • علی
  ۰ ۰

  دروغ محض ، اصلأ همچین چیزی وجود ندارد و از پایه و اساس دروغ است. همه شون دروغ میگن.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اگر مخبر بخواهد تصمیم بگیرد می خواهد بازنشستگان را به دریا بریزد با طرز فکری دارند که مخالف وجود بازنشسته است

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سرپرست وزیر کار هم که حرف عبدلالکی میزنه ، پس وزیر عوض شد که چی بشه ، همه سر و ته۸ یه کرباست

آخرین خبر ها