تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
خبر مهم از یارانه رمضان؛

چه کسانی یارانه رمضان می گیرند؟

یک منبع آگاه به اقتصاد آنلاین گفت: جاماندگان سهام عدالت و افرادی که یارانه معیشتی دریافت می‎‌کنند، مشمول یارانه رمضان خواهند شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، امروز صبح با خبری جدید در خصوص واریز یارانه رمضان آغاز شد؛ در این خبر آمده بود که یارانه رمضان، ساعت۲۴ روز جمعه ۲۶فروردین به حساب مشمولان واریز خواهد شد. 

مبلغ این یارانه آنطور که اعلام شد، ۱۵۰هزار تومان به ازای هر نفر بود. یعنی یک خانواده ۴نفره یارانه‌ای ۶۰۰هزار تومانی دریافت می‌کردند؛ اما سوالی که مطرح می‌شود این است که چه کسانی مشمول یارانه رمضان می‌شوند؟

در خبر اعلام‌شده گفته می‌شد که یارانه رمضان به حساب جاماندگان سهام عدالت، ۴دهک اول، زنان سرپرست خانوار و... واریز می‌شود. این موضوع شناسایی افراد و اینکه افراد بدانند مشمول یارانه هستند یا نه را کمی دشوار می‌کرد. اقتصاد آنلاین در این راستا با منبعی آگاه مصاحبه داشت و وضعیت واریزی یارانه رمضان را جویا شد.

این منبع آگاه، در گفت‌وگو با اقتصاد آنلاین اظهار داشت: جاماندگان سهام عدالت و افرادی که یارانه معیشتی می‌گیرند، مشمول یارانه رمضان خواهند بود. اما اگر یارانه معیشتی می‌گیرید و سود سهام عدالت را دریافت کرده‌اید، مشمول یارانه رمضان نخواهید شد.

این مطلب برایم مفید است
۹ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها