کد خبر 510403

در پنجمین دوره اهدای نشان و تندیس کارآفرینی امین الضرب؛

جهانگیری: سختی‌ها تمام می‌شود/ عده‌ای ایستادند تا صنعت کشور سرپا بماند

معاول اول رییس جمهور گفت: در این شرایط سخت که آمریکایی ها قصد زمین گیر کردن تولید و صنعت کشور را داشتند اما یک عده ایستادند و تولید کشور را سرپا نگه داشتند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، اسحاق جهانگیری ظهر امروز (سه شنبه) در پنجمین دوره اهدای نشان و تندیس کارآفرینی امین الضرب اظهار کرد: حتماً هر کدام از ما در کار و زندگی و فعالیتی که داریم با موانعی روبرو می‌شویم و اصلاً انسان‌های بزرگ در همین جاها تفاوت خود را با دیگران نشان می‌دهند که علی رغم موانع، کارهای بزرگ کرده اند.

وی ادامه داد: کارهای خوب و ماندگاری که انجام گرفته را باید به عنوان سرمایه تلقی و به نسل جوان منتقل کنیم تا الگو سازی شود و نسل جوان احساس کند می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد و موانع را پشت سر بگذارد.

جهانگیری در همین راستا گفت: اگر دائم از مشکلات بگوییم، دلیلی ندارد که نمونه باشیم؛ دیگرانی در کشور هستند که زیاد به مشکلات می‌پردازند و حرف نزده را زده و مشکل نبوده را بوده می‌کنند و دروغ می‌سازند و روی این دروغ تحلیل و ارزیابی می‌کنند.

وی با اشاره به اهمیت تولید و صنعت و جایگاه تولیدکننده و صنعتگر  گفت: کار تولید کننده و صنعتگر همواره سازندگی و ترسیم آینده خوب برای کشور بوده است. تولید کننده از دل سختی‌ها، کارهای نو و مهمی را استخراج می‌کند و ثابت می‌کند که سختی‌ها به هر حال تمام شدنی است و می‌توان از دل آن یک عمران و آبادانی برای کشور ایجاد کرد.

معاون اول رییس جمهور همچنین با اشاره به اثر تحریم های  آمریکا بر اقتصاد کشور گفت: در این شرایط سخت که آمریکایی ها قصد زمین گیر کردن تولید و صنعت کشور را داشتند اما یک عده ایستادند و تولید کشور را سرپا نگه داشتند.

وی ابراز امیدواری کرد: پیش بینی می‌کنم که این سختی‌ها تمام می‌شود و آینده‌ای خوب خواهیم داشت و می‌توان با استفاده از تجربیات این نسل کارکشته، مشکلات را پشت سر گذاشت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    توروخدا کم مردم رو دست کم بگیرین کم مردم رو خر خودتون بکنین بخدا به چهارده معصوم قسم خسته شدیم ...خسته شدیم از بی پولی انقدر کار میکنیم تا پولی روهم پس انداز کنیم نمیشه که کنار بگذاریم از دوست واشنایی هم قرض میکنیم باید زیاد کار کنیم شب روبه روز زور رو به شب کار کنیم تا پول قرض دوست واشنا روبدیم واسه خونه داریم ۲کیلو بدنج مخریم به قران میگم قسم میخورم حالا شما میگین دروغ ..این شماین که دروغ سرمیدین واسه مردم حرف های دروغ ومفت میزنین ولی عملش نمیکنین میترسین دارین با این حرفاتون سرمردم رو کلاه میزارین تا مردم صداشون نیاد وشماها هم هر روز کار جدید ووعده جدید به مردم میزنین برین گم شین حالم بهم میخوره از همتون مخصوصا ...روحانی لعنتی.