کد خبر 462720

معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزیر تعاون خبر داد

پرداخت ۲۵۰۰میلیارد تومان تسهیلات کرونا

معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت ۲۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات حمایت از اشتغال در ایام کرونا خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، عیسی منصوری در مورد اینکه تاکنون چه میزان تسهیلات برای حمایت از کسب و کارهای آسیب‌دیده از بیماری کرونا پرداخت شده است، گفت: در راستای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده در ایام کرونا تاکنون پروند‌ه‌هایی به ارزش 12 هزار میلیارد تومان به 19 بانک معرفی شده است که تاکنون 2500 میلیارد تومان تسهیلات حمایت کرونایی پرداخت شده است.

معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی همچنین در مورد پرداخت مستمری بیمه بیکاری کارگرانی که در ایام کرونا بیکار شده‌اند، گفت: به کمتر از 900 هزار نفر کارگر بیکار شده، تسهیلات حمایت از اشتغال پرداخت شده است.

منصوری همچنین در مورد اینکه چه تعداد از کارگران بیکار شده در ایام کرونا برای دریافت بیمه بیکاری نام‌نویسی کرده‌اند، گفت: برای دریافت بیمه بیکاری 850 هزار نفر در سامانه کارا ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد 700 هزار نفر دارای شرایط برای دریافت بیمه بیکاری بوده‌اند که فرایند پرداخت بیمه بیکاری به این افراد در جریان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • حسین رضایی
    ۰ ۰

    سلام. چگونه می توانیم وام بگیریم.