کد خبر 442850

آغاز فروش ۳۰درصد سبد دارایی سهام عدالت هر فرد از طریق شعب بانک‌ها

بر اساس اعلام ستاد خبری سهام عدالت، فروش یک‌جای ۳۰درصد از سبد دارایی هر فرد در سهام عدالت از طریق شعب بانک‌های کشور تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۱۳خرداد ۹۹ ادامه خواهد داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس به نقل از سنا، سهامداران مشمول طرح سهام عدالت که روش سهامداری مستقیم را انتخاب کرده‌اند، از امروز می‌توانند با مراجعه به کارگزار منتخب خود نسبت به خرید و فروش سهام اقدام کرده و با خرید سهام جدید به دارایی‌های خود اضافه کنند یا در صورت تصمیم به فروش تا ۳۰ درصد ارزش دارایی خود در شرکت ها را به فروش برسانند.

همچنین فروش یکجای ۳۰ درصد از سبد دارایی هر فرد در سهام عدالت از طریق شعب بانک های کشور تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ ۱۳ خردادماه ۹۹ ادامه خواهد داشت.

متقاضیانی که هنوز اقدام به انتخاب روش سرمایه گذاری خود نکرده‌اند تا پایان روز ۱۵ خرداد ۹۹ فرصت دادند تا با مراجعه به سایت http://www.samanese.ir روش مدیریت خود را انتخاب کنند. در صورت عدم مراجعه به این سامانه مشکلی برای سهامداران به وجود نیامده و روش انتخابی آنها، غیرمستقیم تلقی خواهد شد.

بانک‌هایی که نسبت به دریافت سفارش در روزهای ۶، ۷ و ۸ خردادماه جاری اقدام کرده اند، می‌توانند از طریق کارگزاری‌های خود و یا کارگزاری های طرف قرارداد، به تدریج نسبت به فروش سهام متقاضیان در بورس اقدام و وجوه حاصله را در قالب توافق شده به حساب آنان واریز کنند.

امروز بانک ملی ایران اولین بانکی بود که بخش اعظم سهام مربوط به سفارش های دریافتی از مشمولان سهام عدالت را به فروش رساند که بلافاصله پس از تسویه معاملات و دریافت وجه به حساب متقاضیان فروش واریز خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • آزاده
  ۰ ۰

  لطفا راهنمایی کنید واسه جایگزین شماره جدید باید چیکار کنم من اصلا شماره قبلی رو ندارم اصلا نمیتونم وارد سایت بشم

 • شهاب
  ۰ ۰

  ۱۰روزی هس ۳۰درصد فروش سهام عدالتم پولی به حسابم واریز نشده

 • سعید
  ۰ ۰

  سلام ده روز سهام ازطریق بانک ملی ایوا فروختم چیزی مشخص نشد مبلغی واریز نشد چرا

 • رضا
  ۲ ۰

  سلام ازهفتم فروختم سی درصدوغیرحضوری تاالان واریزنشده کی میخادواریزبشه

 • علیرضا
  ۰ ۰

  به بانک ملی وکالت فروش ۳۰درصد از سهام عدالتم را دادم که خیییلییی اشتباه کردم . ارزش سهام من ۹ میلیون تومان است . بانک مبلغ ۱میلیون و ۲۰۰هزار تومان به حسابم واریز کرد .

 • محمد رضا
  ۰ ۰

  سلام کی میخواید این 30 درصدو واریز کنید تورا خدا اینجوری نکنید بابا از زندگی ول شدیم ویران شدیم اگه نمیریزید لگید شب روز میام میرم اخرش میبینید 200 هزار ریختن لطفا پیگیری کنید

 • انور
  ۰ ۰

  سلام ۱۰الی۱۵روزهستش ۳۰درصد سهام را فروختم وهیچ مبلغی واریز نشده