کد خبر 429797

اعلام جزییات ثبت‌نام وام یک میلیون تومانی +تکمیلی

به رغم اعلام یک آدرس اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی جهت ثبت‌نام متقاضیان دریافت وام یک تا دو میلیون تومانی دولت (برای چهار میلیون نفر از سرپرستان خانوار)، یک منبع آگاه در سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد تا این ساعت هیچ سایتی جهت انجام اقدامات لازم برای متقاضیان اعلام نشده است و بلافاصله بعد از فراهم شدن مقدمات کار مراتب از طریق رسانه‌های جمعی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، محمدباقر نوبخت روز چهارشنبه پس از جلسه هیات دولت افزود: یارانه نقدی این افراد به عنوان ضمانت توسط بانک ها پذیرفته میιشود.

نوبخت خاطرنشان کرد: در این جلسه ستاد اقتصادی دولت تصمیم گرفت علاوه بر پرداخت ٧۵ هزار میلیارد تومان به کسبιوکارهای آسیبιدیده از کرونا، به چهار میلیون نفر از سرپرستان خانوار تسهیلات یک تا دو میلیون تومان به صورت قرض الحسنه و با سود ١٢ درصد پرداخت کند. 
وی تاکید کرد که بر اساس دستور رییس جمهوری،  این پرداخت از ماه آینده اجرایی میιشود. 

نوبخت همچنین خبر داد: با توجه به اینکه باید از فروردین ماه افزایش حقوق شاغلان، بازنشستگان و مستمری بگیران اعمال شود، آیینιنامه آن توسط هیات دولت تصویب شد. 

رییس سازمان برنامه و بودجه درباره پرداخت اعتبارات بیمه بیکاری و حمایت از کسب و کارها نیز گفت: پرداخت این موارد نیاز به دستورالعمل داشت و سپس مصوبه ستاد اقتصادی دستورالعمل آن شب گذشته نوشته شد و در دو روز آینده به اتمام میιرسد.

به گزارش اقتصادآنلاین، به رغم اعلام یک آدرس اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی جهت ثبت‌نام متقاضیان دریافت وام یک تا دو میلیون تومانی دولت (برای چهار میلیون نفر از سرپرستان خانوار)، یک منبع آگاه در سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد تا این ساعت هیچ سایتی جهت انجام اقدامات لازم برای متقاضیان اعلام نشده است و بلافاصله بعد از فراهم شدن مقدمات کار مراتب از طریق رسانه‌های جمعی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • حجت
  ۰ ۰

  الان تكليف ما كه به اشتباه امروز يارانمون اهدا كرديم چي ميشه؟كجا ميتونيم اين اشتباه رو تصحيح كنيم؟

 • Fa1375
  ۰ ۰

  سلام شرمنده همسرمن کارگرچندماهه سرکارمیره الانم بیکاره ایاب ماوام تعلق میگیره

 • حسین ابوطالب
  ۱ ۰

  من درمنزل استجاری سکونت دارم.محل کارم اجاره هست. منزل ومغازه ازخودم ندارم. یکسال هست ازدوستانم قرض میگیرم وگذران میکنم ازخدا کمک میخوام