{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 424190

رئیس سازمان برنامه و بودجه تشریح کرد:

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه سه مرحله پرداخت بسته حمایتی کرونایی تعریف کردیم، گفت: تا هفته آینده بسته اول برای سه میلیون خانوار فاقد درآمد ثابت پرداخت خواهد شد که از ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت در گفت وگوی ویژه خبری صداوسیمای مرکز گیلان، با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان گیلان، اظهار کرد: آنچه که امروز در گیلان می گذرد، با یک طیف وسیع تری در سراسر کشور وجود دارد و گزارشات توسط سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا روزانه اعلام می شود.

وی با بیان اینکه طی یک ماه گذشته برای دومین بار در استان گیلان حضور پیدا کردم، افزود: بهمن ماه گیلان با مشکل برف و خسارات سوء ناشی از آن بر زندگی مردم مواجه بود لذا از سوی دولت مامور شدم در گیلان حضور پیدا کنم. امروز نیز به واسطه شیوع بیماری کرونا به گیلان سفر کردم تا از نزدیک در جریان روند اقدامات قرار گیرم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه، با اشاره به برگزاری جلسه ستاد مبارزه با کرونا در گیلان و دریافت گزارشات لازم از سوی مسئولان ذیربط، تصریح کرد: این گزارشات در اولین فرصت به دست رئیس جمهور و هیئت دولت خواهد رسید. حضور بنده در کنار مردم گیلان در این شرایط سخت لازم بود، زیرا یک رخداد بی نظیر در کشور ما پیش آمده؛ البته هر چند سال با یک بیماری مسری و صعب العلاج همچون سارس و تب کنگو مواجه هستیم، اما این بیماری ها معطوف به یک کشور و یک منطقه و یک قاره بود، اما کرونا همه جهان را در بر گرفته و کشور ما نیز جزو این همه گیری است.

نوبخت با اشاره به شدت شیوع کرونا در استان گیلان، بر لزوم مقابله با این بیماری تاکید کرد و گفت: دو اقدام از سوی دولت درخصوص کمک به مردم در این شرایط رخ داده که اولین اقدام رسیدگی به مباحث بهداشت و درمان مردم است و باید با پشتیبانی مالی و بودجه ای نیازهای بیمارستان ها را برطرف کنیم.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه مباحث تخصصی و درمانی گیلان را به صورت تلفنی و روزانه پیگیری می کنیم، ادامه داد: بعد از گزارش رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به دنبال حضور در ستاد مبارزه با کرونای گیلان، لازم بود اقدامات لازم جهت پذیرش بیماران در بیمارستان های استان صورت گیرد لذا براساس درخواست دانشگاه علوم پزشکی گیلان مبلغ ۲۸ میلیارد تومان به عنوان تنخواه حواله شد. همچنین برای تجهیز و راه اندازی دو بیمارستان جدیدالاحداث تالش و لنگرود ۲۲ میلیارد تومان دیگر به استان پرداخت کردیم.

وی کادر درمانی فاخر و بزرگ استان گیلان را نیازمند وسائل حفاظت شخصی برای حضور در کانون های پرویروس دانست و اضافه کرد: در حال حاضر همه استان ها برای رفع نیازهای بهداشتی و درمانی خود به ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست وزیر بهداشت مراجعه می کنند لذا از دانشگاه علوم پزشکی گیلان خواستیم اقلام و تجهیزات مورد نیاز کادر درمانی و بیمارستان های استان را احصا و اعلام کند.

نوبخت با بیان اینکه ۱۶۰ میلیارد تومان جهت تامین ۱۸ قلم مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی گیلان پرداخت شده است، تصریح کرد: امروز کادر درمانی کشور در خط مقدم مقابله با کروناست و پزشکان و پرستاران جان خودشان را کف دست گرفته و به بیماران خدمت رسانی می کنند، اما متاسفانه بخشی از کادر درمانی ما هنوز کارانه های خود را دریافت نکرده اند لذا ۴۰ میلیارد تومان دیگر در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار گرفت تا پرداخت های لازم را برای پرسنل داشته باشد.

وی کادر درمانی کشور را در معرض خطر کرونا دانست و خاطرنشان کرد: بی تردید نام شهدای خدمت جاوید و ماندگار خواهد ماند لذا یکی از مصوبات جلسه ستاد مبارزه با کرونای گیلان نامگذاری یکی از خیابان ها به نام شهدای خدمت است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه، با بیان اینکه تاکنون ۲۵۰ میلیارد تومان تقدیم دانشگاه علوم پزشکی گیلان شده و منتی بر مردم نیست، گفت: اقدام دوم دولت درخصوص افرادی است که به نوعی معیشت آنان دچار مشکل شده لذا دو بسته حمایتی را تعریف کردیم که تا هفته آینده بسته اول پرداخت خواهد شد. در این راستا سه میلیون خانوار فاقد درآمد ثابت شناسایی شدند که براساس بعد خانوار از ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد. تا پایان دوره بیماری کرونا و آثار آن سه مرحله پرداخت خواهیم داشت.

نوبخت بسته های حمایتی مذکور را غیر از حمایت معیشتی انتهای سال دانست و تصریح کرد: چهار میلیون خانوار دارای مشاغل خرد نیز شناسایی شده اند که به واسطه کسادی بازار شب عید با مشکلات مواجه هستند لذا یک تا دو میلیون وام قرض الحسنه بدون ضامن برای این قشر در نظر گرفته شده که به صورت ۲۷ ماهه از محل یارانه ها بازپرداخت خواهد شد.

معاون رئیس جمهور با اشاره به ناشناخته بودن بیماری کرونا در جهان، بر لزوم استفاده از الگوی رفتاری کشور چین تاکید کرد و یادآور شد: خوشبختانه کرونا در چین مهار شده و امیدواریم ظرف چند ماه آینده نیز شاهد مهار آن در سراسر جهان و ایران باشیم.

وی ضمن قدردانی از قوای سه گانه و نیروهای مسلح و بخش خصوصی، اظهار کرد: ۱۶۰۰ میلیارد تومان بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور توزیع شده تا نیازهای کادر درمانی را برطرف کنند، اما اگر کسی بیمار نشود با این همه خسارت مواجه نخواهیم شد.

نوبخت با بیان اینکه بیماری کرونا برای پیشگیری نیاز به هزینه کرد فراوانی ندارد، گفت: فقط کافیست زمینه انتقال کرونا را فراهم نکنیم لذا مدارس و دانشگاه ها را تعطیل و فعالیت ادارات و سازمان ها را محدود کردیم تا مردم در خانه بمانند و تماس را کم کنند. با وجود سختی های تحریم و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و تداوم طرح های عمرانی، نباید اجازه دهیم کرونا خسارت مضاعف برای کشور ایجاد کند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه از مردم خواست شرایط ایزوله شدن در خانه و کاهش تردد در شهر و شست و شوی دست ها را جدی بگیرند و یادآور شد: وظیفه ماست که نیازهای بیمارستان ها را تامین کنیم و این روند تا پایان این بحران ادامه خواهد داشت.

وی از پرداخت چهار هزار میلیارد تومان اعتبار به سازمان بیمه سلامت ایرانیان خبر داد و اضافه کرد: همچنین پنج هزار میلیارد تومان به بیمه تامین اجتماعی جهت پرداخت بدهی دانشگاه های علوم پزشکی پرداخت کردیم.

ارسال نظر

 • Gholami
  ۲۰ ۳۳

  امریکاوترامپ خائن مسبب واقعیه این فجایع است.ولی از دیوانگان عالم نمیتوان توقع داشت.
  ولی ازخداوندوائمه انتظار داریم که منشاء وریشه ی تمام پلیدیهای هستی که ترامپ است را پاکسازی کند که دنیا رنگ ارامش بخودببیند.
  ودولت هم مثل همه ی دنیا کمک هزینه به عموم مردم پرداخت کن تا بتواند ازاین معضل بدرستی عبورکند

  • ناشناس
   ۳۶ ۹

   سلام اقای نوبخت لطفابه زنای بی سرپرست هم بسته حمایتی کمک کنید

  • جمال
   ۲۵ ۹

   خدا ازتون نگذره نه یارانه بنزین گرفتم منزل ندارم بیکارم ماشین ندارم یارنه بنزین رو به چه کسی دادید مردم رو به گدایی کردن انداختید شما منظورم همه تونه از رهبر به پایین

  • جواد
   ۰ ۰

   لت

 • جمشید حقی
  ۱۲۹ ۲۸

  سلام چطوری بدونم این بسته های جدید به من تعلق گرفته یا نه

  • محمدی
   ۳۰ ۹

   سلام خدا کنه راست باشه بخدا منم خیلی نیاز دارم دوتا بچه کوچیک دارم صابخونمم از اون یزیداس خدا کنه حداقل به منم بدن لااقل باهاش کرایه خونمو بدم،

  • رستمزاده
   ۱۷ ۵

   سلام واقعا دست تون درد نکنه من خیلی به این پول نیاز دارم

  • احمد
   ۱۱ ۰

   خداوکیلی الان نزدیک سه ماه بیکارم این یارانه چرا به ماطلق نگرفته ما نه جای استخدام هستیم نه تاحالا جای بیمه بوده ایم خواهشا بیشتر رسیدگی کنی

  • کاوه
   ۱۲ ۳

   آیا این بسته شامل ما میشود هیچی نداریم مستجریم

  • ناشناس
   ۰ ۰

   بخدا من موندم به کی میدن بسته حمایتیرو منم یه ماهه کارم تعطیله هیچ درامدی ندارم موندم چه کنم

 • ناشناس
  ۱۹ ۳

  بنام خدا انشاءالله که واقعیت دارد وخیری به ما هم خواهد شد

 • ناشناس
  ۸ ۶

  به نام خدا جناب آقای نوبخت ای کاش ما هم با این بدن علیلمان دنبال کار نمیرفتیم و مزاحم بدنمان نمیشدیم تا حداقل الان هم یارانه معیشتی وهم کمک معیشتی ضد ک
  رونا به ما هم می رسیید .

 • هم وطن
  ۲۴ ۶

  آقای نوبخت گمان نمیکنم همچین بخشنده ای باشی اگر هم بدی چند برابر به طریقی از مردم میگیری،امرعاص

 • بخشعلی فرزانه
  ۱۴ ۲

  تابحال بمن نه یارانه ومعیشتی پرداخت نکردند بعلت بیماری خاص ومستاجربودن وبدهکاری سخت درگیرم وباتوجه به مشکلات کرونا وهزینه های مربوط به آن که برایم پیش آمده مساعدت بفرمائید ممنونم

 • نگار
  ۲۶ ۳

  فقط اونایی که شما تشخیص میدید در معرض خط هستند.... اگه قراره واریز بشه برای همه باید واریز بشه.... مثل معیشتی که معلوم نشد به کی دادید.. بعدم نوشته بودید اگه جرات دارید اعتراض بزارید تا یارانه نقدیتونم قطع کنیم... واقعا که خداخیرش نده هرکی دررابطه با معیشتی اینطوری کرد بامردم

 • حسینی
  ۱۳ ۸

  نوبخت دستت درد نکنه باز به شما
  ولی ای حسن بی کفایت کجاس بهش گفتن ریس ستاد مبارره با کرونی کشور. مثل پارسال عید خودشو گم و گور کرد واقعا
  حسن خجالت از این مردم بکش که بهت رای دادن

  • ناشناس
   ۴ ۱

   اگر شما دولت« قم »قلنتینه کرده بودین وضع همین طور نمی شد

 • ناشناس
  ۱۷ ۵

  آقای نوبخت عزیز تامین اجتماعی و شستا حیاط خلوت دولت نیست که هر وقت اراده کنید از آن پول قرض بگیرید . کمک حال مستمری بگیران که نیستید سربارشان هم نباشید . حق مستمری بگیر تامین اجتماعی همسان سازی حقوقشان است . از فشارها جان بر لب خانواده تامین اجتماعی رسیده . به دادشان برسید .

 • فورا
  ۲۴ ۴

  با سلام من و خانواده ام یکی از همان اعضا کم درآمد هستیم که حتی پول نام هم نداریم حتی ب خاطر این ویروس و نداشتن بودجه یک جفت جوراب نتوانستم برای فرزندم بخرم مشکل مسکن که صاحب خانه اثاث من در خیابان میریزد از شما عاجزانه درخواست کمک دارم

 • علی
  ۱۸ ۱

  شیر مادرتون این بسته رو به من وخانوادم هم بدین من تو این چند ماه یک ریال درامد نداشتم بچه شیر خواره دارم که حتی توان خریدن شر خشک هم براش ندارم

 • ناشناس
  ۱۶ ۱

  این آنگلا چرا نمی میرم تا این ملت یه نفس راحت بکشه

  • ناشناس
   ۴ ۴

   خدا کنه به ما هم بدن چون ما روستاییا کار تو شهر باشه میریم کار الان که خیلی وقته بی کاریممم فقط با یارانه گذر زندگی میکنیم اونم که باهاش مث شاه زندگی میکنیم از بس که کافیه

 • بیاتی
  ۱۲ ۱

  چرا به فکرزنان سرپرست خانوار نیستید که به هیچ ارگانی هم وصل نیستن

 • حمیده حسیتی
  ۱۳ ۲

  آقای توبخت بی سرپرستم همسرم فوت شدن بدون هیچ بیمه وحقوقی به من حمایت معیشتی داده نشده لطفا پیکیری کنید ممنون

 • Jafar rezayi
  ۵ ۲

  از سال ۹۳ به بعد یارانه ما رو حذف کردین در صورتیکه نه خونه دارم نه ماشین و نه کارمندم.حداقل بسته های معیشتی رو به من بدین خانواده دم عیدی نون میخواد

 • محمود
  ۳ ۱

  من سرپرست خانواده ماه فوت گرد بسته حمایتی میدهد

  • ناشناس
   ۹ ۱

   دقیقا بسته حمایتی برای چند نفر واریزمیشود

 • حسین
  ۱ ۲

  باسلام..موقتا برای چند ماه اقدام خوبیست ولی برای جلوگیری از صدمات اقتصادی و اجتماعی کلان باید به دیدگاه صاحبنظران دلسوز شرایط کشور توجه شایسته ای شود..

 • ناشناس
  ۳ ۱

  سلام مگه حقوق ثابت ها هزینه بهداشتی ندارند که به اونها پرداخت نمیکنید من ۱/۷۰۰ حقوق میگیرم تا الان ۵۰۰ هزار تومان تا الان مواد ضد عفونی خریدم با این قیمت های نجومی که برای الکل و ماسک و مواد ضد عفونی دیگه .خداوکیلی به همه پرداخت کنید

 • میرمحمد جعفری قرشی
  ۱ ۱

  سلام دولت من را ثروتمند حساب کرده درصورتی ک بازنشسته اموزش پرورش هستم سنوات داده اند من هم قبل از معیشت دادم ب بدهی هایم حالا چگونه ثابت کنیم ک ثروتمند نیستیم ب یارانه احتیاج دارم

 • ناشناس
  ۱۰ ۱

  آقای وزیر رفاه که ادعا می کنی خانواده های ضعیف رو شناسایی کرده ای
  آیا کسی که در آریاشهر زندگی می کند و ۱۴۰ متر آپارتمان و دو ماشین دارد
  چطور ارزش خانه اورا پیدا نکرده اید و یارانه و معیشتی می گیرد
  حتی خانم خانه هم کارمند و هم موسس مدرسه غیر انتفاعی است
  چقدر خوب فقیرا رو شناختید
  خدا به همتون رحم کنه
  شما با یقول و دوقول خانواده ها رو انتخاب کرده اید
  متاسفم که شفاف حرف نمی زنید

 • ساناز
  ۱۰ ۲

  انشالامثل معیشت نشه وبه همه تعلق بگیره

  • e30i
   ۰ ۰

   👍👍

 • میرحمید جعفری قرشی
  ۷ ۲

  من طبق شرایتی ک گذاشتید خیلی مستحقترم حتی ماشین هم ندارم ب چ کسی بگم چرا بمن تعلق نمیگیرد

 • میرمحمد جعفری قرشی
  ۷ ۱

  ب چ کسی بگیم درد مان را چرا معیشت تعلق نمیگیره

 • محمد
  ۶ ۳

  سلام ضمن تشکر از ایده سردار باقری، ایکاش زودتر از این ها، همکاریشان را علنی میکردن.فقط عرضم اینه، در خانه ماندن، روحیه وآرامش ذهنی می‌خواهد، امثال منی که بعنوان مربی اموزشگاه، هرساله از 28تا17فروردین، بدون دستمزد هستم، وامسال، از 5اسفند خانواده برای آموزش، فرزندانشان را نفرستادن، وبیکار بودیم. چطور باید ایام را مخصوصا عید، را که مسافرکشی میکردیم. درخانه بمانم. پس دولت چه موقع باید کمک حال مردم باشد. درصورتی که هر بیمار هزینه‌ای بسیار دارد. از مشهد مربی اموزش رانندگ
  سلام

  • حسین
   ۶ ۰

   سلام منم بخوااحتیاج دارم مستاجرم معلول هم هستم تروخدابمن هم بدیداقای نوبخت

  • انورصالحی
   ۱ ۱

   با عرض سلام و خسته نباشی آقای نوبخت منم ۲ ماه ایجاره خونم بهکارم هیچ پولی ندارم برای خرید خوردو خوراک خیلی ممنون میشیم🙏

 • رضا
  ۱۱ ۱

  سلام کمتر دروغ بگو دولت بی کفایت حتی نمی تونه ماسک ودستکش والکل بی ارزش را برای مردم تامین کنه بهتره همگی اعضای دولت کرونا بگیرند خصوصا همین آقای نوبخت تا درد مردم را حس کنند

  • ناشناس
   ۰ ۰

   یی

 • س
  ۰ ۱

  سلام خسته نباشید خدا کند که مثل همیشه راست گفته باشید فقط نمیدونم این آمارهارو از کجا میگیرن مگه ما خانوادهای نیازمندهم داریم که از خانوادهاشون شرمنده هستن

 • ناشناس
  ۶ ۲

  به ما که بسته معیشتی ندادن معلوم نیست به کی دادن گفتن اعتراض هم نکنید که یارانتون قطع میشه به خدا می سپارمشون

 • مصطفی
  ۲ ۰

  سلام تو خدا به ما هم بسته دولتی بدید بعد جوری شرمنده زنو بچه هام شدم ممنون از لطف همه شما بزرگواران

 • سیدحمید
  ۵ ۳

  سلام اقای نوبخت،،،،از کی واریز میشه،ایاوام قرضه الحسنه خودتان میریزید به حساب یابایدبریم بانک

 • ناشناس
  ۱ ۹

  سلام ممنونم از دولتمردان ایران انشالله خدا نگهدار رهبر عزیزمان وریس جمهور ایران باشه؟

 • ولی اله بزرگمهر
  ۰ ۲

  سلام جناب دکتر نوبخت درحالی که به نان شب محتاجم وشغل و ماشین و خانه ندارم وخانواده شهید وجانباز وبسیجی فعال که ازهیچ امتیازی استفاده نکرده ام بهمن کمک معیشتی نداده اند

 • Reza
  ۵ ۰

  دوزدان حرفه ای بله همه توان برای هدف قرار دادن ذخایر مالی کشور درمیان اوضاع نابسامان قیمت نفت وایجاد امار موهوم وغارت بیت المال شما هیچ بسته ای نمیدهید وقصدتان خالی کردن وسرقت بیت المال

 • ناشناس
  ۵ ۱

  سلام جناب نوبخت تروخدا به ما زنان بی سرپرست هم این کمک و بدید اخه با بی کاری حداقل یه ماه اجارمون و بدیم

 • ناشناس
  ۳ ۰

  سلام من هم رستوران کارمیکردم که اونم تعطیل شد باقسطعقب افتاده ودوتابچه خداخیرتون بده

 • ناشناس
  ۳ ۰

  معیشتی که معلوم نشد به کیا دادین اینم معلوم نیست به کی میدین

 • ناشناس
  ۳ ۰

  مانه حسابی توبانک داریم نه خونه ای به ناممون داریم نه ماشینی چرابه مامعیشتی نمیدن به بعضیا که خونه دارن حمایت معیشتی میدن چراکورماعدالت نداره شوهرم کارش ازاده فلافل میفروشه اخه پول فلافل هم شدپول واقعا ظلمه

 • ناشناس
  ۰ ۱

  مردم ایران برای پول نون موندن،دولتیها ما حقمون این نیست مسئولین بی کفایت آه دل مردم خواهید سوخت انشاالله

 • ناشناس
  ۰ ۳

  ما که شهروند این مملکت نیستیم بخدا کاش افغانی بودیم با افغانی ها فرقی نداریم نه شغل ایجاد کردین واسمون حز اقشار تروتمندم قرار گرفتیم کاش کل ایران ویران بشه

 • مجید خیرابادی
  ۱ ۲

  جناب آقای نوبخت من کارگر سر گذر هستم برای نون شبم مونده ام لطف کنید این بسته حمایتی رو هم برای ما بریزید

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام چند ساله یارانه ما رو قطع کردن بدون دلیل با هزارتا قرض و بدهی و وام خونگی که داریم شوهرم در پخش دیجی کالا کار می کنه و هر بسته اگر بدست مشتری برسه 3 هزار تومان می گیره الان توی این ماه 3 بار مریض شده فقط 10 روز بزور کار کرده شرکت گفته اخراجش می کنن با این وضعیت ما چیکار کنیم نه یارانه نه بسته حمایتی معیشتی نه هیچ چیز دیگه ای باید چیکار کنیم خدایا یعنی کسی نیست بداد ما برسه

 • ناشناس
  ۹ ۵

  سلام‌خسته نباشید برای وام‌۲میلیونی ثبت نام لازم هست ؟باید کجاثبت نام‌کرد ؟من شوهرم راننده ی آژانسه وهبچ حقوق ثابتی هم‌نداره مستاجر هم هستیم از کجا بفهمیم به ما تعلق میگیره یا نه ممنونم‌

  • سیدمعروف برزنجه
   ۲ ۰

   با سلام من کارگرم کلی بدهی دارم اززمانی هم که شرایط کروناپیش اومده بیکارشدم بخداندارم کرایه خونمم بدم

 • نرگس نورمرادی
  ۳ ۰

  سلام واقعأدستتون دردنکنه توروخدا این بسته حمایتی روبه من هم بدین خداخیرتون بده من یه خانوم جوانم بی سرپرست ازخرم ابادنرگس نورمرادی

 • ناشناس
  ۳ ۱

  سلام جناب اقای نوبخت توروخدا به من هم بسته همایتی کمک کن چون بدون سرپرستم به این پول خیلی نیازمندم

 • افسانه
  ۵ ۰

  اگه به ما مددجویان بهزیستی ندید خدا ازتون نگذره ما توان خرید هیچ چیز بهداشتی نداریم حتی دوروزه من ودخترم حتی پول خرید نان نداریم دولت چرا بفکرمانیست اقای روحانی همه مستمری بگیران بهزیستی وضعیت مالیشون خرابه اگه برای ما ندید ماروبه کام مرگ فرستادید ازهیچکدومتون نمیگذریم

 • حسن محمدنژاد
  ۱ ۰

  چطور بفهمم این بسته شامل منم میشه یانه..چون من دستفروش هستم.

 • ناشناس
  ۲ ۰

  لطفا بفرمایید شامل من میشه.. دستفروش هستم. خونه نشین شدم.

  • مهدی
   ۰ ۰

   سلام منم کارگرم از موقع کرونا دیگه سرکار نرفتم ولی به من بسته تعلق نگرفت لطفا پیگیری کنید

 • احمد ساقیان
  ۰ ۱

  با سلام منم خیلی نیاز دارم چون 4تا بچه دارم از ترس ویروس نمیتونم برو سرکار مستحکم هستم به ماهم شامل میشه ؟؟؟؟؟؟

 • امیرمهدی
  ۰ ۲

  کاش به ماهم تعلق بگیره.آخه به من سهام عدالتم ندادن.مگه ما گناه کردیم

 • مرتضی
  ۱ ۰

  سلام جناب نوبخت تا کی به این رویه غلط ادامه میدیدباید به بیشتر اقشار جامعه تعلق بگیره وبراساس نفر باشه نه خانوار

 • ناشناس
  ۳ ۱

  سلام جناب اقای نوبخت توروخدابه منم کمک کن بسته حمایتی خیلی نیازمندم زن بی سرپرستم

 • فریباآزادی
  ۵ ۲

  چجوری بفهمم ان بسته بهم تعلق میکیره یانه شوهرم بیکاره حتی یارانه هم نمیگیره مستاجرم بچم شیرخشکیه

 • ناشناس
  ۶ ۱

  سلام یه عده حساب یارانشون توسط بانک بسته شده سر قسطاش حداقل این دو ماه جلوی حسابها رو باز کنن ما هم بتونیم استفاده کنیم مرسی

 • مهردادمهدی زاده
  ۱ ۰

  من ارایشگاکارمیکردم ب عنوان اوستاکار روزی 80تا90تومان درامدم بود خداکنه راست باشه الان پول شارژم ندارم اگه دروغ باشه کاسه گدایی اماده کردم

 • ناشناس
  ۲ ۰

  واقعا متاسفم برای این دولت...
  از دار دنیا‌ ی پراید دارم حقوقم برجی ۱تومن میگیرم .
  نمدونم‌معیشتو به کیا دارین‌میدین...
  ما اینجا واقعا نیازمندیم راضی نیستم
  حالام حقتونه کرونا بیاد تو کشورتون و اینجوری خرج کنید...
  وقتی از راه درست خرج نکنید یجور دیگ باید خرج کنید

 • ناشناس
  ۱ ۱

  آقای نوبخت بدادمون برس ک دگ نون واسه خوردن هم ندارم ن بیمه هستم ن شغل دارم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  لطفابه ماهم بدین سهام ب همه زیاددادن بما۴۰تومن دادن ۴۰تومنوبزنیم توسرتون.خداخیرتون نده این مملکتواینجورکردین

 • علام خسن خسروی
  ۱ ۰

  برای کمک بسته مهشتی دولت به

 • حمزه
  ۱ ۰

  سلام من یک ساله ازدواج کردم بخاطر مشکل مالی امدم سرایداری نمیزارن برم جای کار کنم نه خودشون کارشون راه افتاده بخدا پول نون ندارم بماند کلی قسط وسیله جهیزیه ام مونده قسط مدادم میگه وسیله هامو میام میبرم. زندگیم داره میپاشه کی رو باید ببینم درد دلمو بگم تورخدا یکاری واسم بکنید خیلی گرفتارم

 • علی
  ۳ ۰

  به خدا انصاف نیس شوهر من کارگر به ما نه یارانه معیشتی دادن رفتیم اعتراض کردیم گفتن اگه بخوای دوباره اعتراض کنی یارانتو هم قطع میکنیم تو رو قرآن یه راهی پیش روی مابزارید لااقل این یارانه کرونا و بریزید توی این کسادی و بی پولی .

 • حمید
  ۰ ۱

  کاش میشد یه روزی هممون انصراف میدادیم کم ملت رو تحقیر کنین

 • فاطمه
  ۳ ۲

  سلامن مستجر هستمذبا دو فرزند بزرگ که الان پنج ماه کرایه خونع ندادهمسرم کارگرتوی داش

  • معصومه
   ۰ ۱

   سلام
   من سرپرست خانوار هستم با دوتا بچه مستاجر به من هم تعلق میگیره؟

 • زهرا
  ۰ ۰

  سلام من شوهرم بازروزکارمیکنه الان دوماهه بیکاره وبه مایارانه ی کروناندادن چراانقدربی انصافی میکنیدوبرامانریخین یارانه ی معیشتی هم نداددین به خداماهم ادمیم مستاجریم کلی چک داریم چرافقط به حساب کمیته ایهامیریزیدمگه اونهاچه ضرری کردن دنیارم دارن میخورن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با سلام حداقل یک کد استعلام اعلام کنید تا بفهمیم ک کمک حمایتی دولت تعلق گرفته یا نه

 • شاهین
  ۲ ۰

  آقای مسؤلی که مسؤلی نمیدانم چطو ر برنامه‌ایی دارید برای حمایت از. اقشار آسیب پذیر ما یک خانواده چهار نفره هستیم پسرم چهارده ودخترم هفت ساله هستش وتو این دنیا هیچگونه درامدی نداریم نه خانه ونه یک متر زمین از این کره خاکی داریم نه خانه‌ایی داریم ونه هیچ شغلی تواین مملکت داریم شما براحتی میتوانید حساب زندگی مردم را دربیارین خصوصاً اگر کسی خودشم همکاری بکنه ،مثل من حاضرم تمام مدارک ززندگیمان را در اختیارتان بگذارم که ثابت بشه خانواده چهار نفره ما دریکسال گذشته شاید هم بیشتر ما غیراز یارانه‌ایی که از دولت میگیریم یک ریال پولی از هیچ جای دنیا برامون نرسیده ونداریم شاید کسی بپرسه پس چطور زندگی میکنید اولا باید بگم زندگی نمیکنیم تلاش میکنیم زنده بمانیم به این امید که این روزها بگذرد . بعد امروز بسته حمایتی کرونا داده اند ولی به ما تعلق نگرفته نمیدانم ادم باید به کجا بگه یا به کی بگه یا اینکه اصلا همچون خانواده‌هایی حق دارن حرف بزنن ولی میگم شاید کسی بود و شنید

 • افشین گله بان
  ۱ ۰

  من نه خانه دارم شش ماه هست کار هم نکردم چرا به من بسته کرونا را ندادید

 • ناشناس
  ۱ ۰

  تو رو خدا به ما هم بسته حمایتی بدین هیچی نمیدن معیشتی هم ندادن دیگه خسته شدیم چک هامون هم هر روز برگشت خوردن

 • فرهادسالاری مهر
  ۱ ۰

  سلام
  اینجانب کارگر فصلی ساختمانی هستم و سر فلکه برای کار می ایستم و بیکارم و زن و دوتا بچه دارم ک برای شام شب محتاجیم درضمن مستاجرم هستم چرا باید بمن کارگر تعلق نگیره؟؟؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ما حسابامونا چک کنید فقط همون یارانه است که به حسابمون واریز میشه ولی به ما هیچی نمیدین حتی حق و سهم بنزین را بهمون ندادین مگه ما مال این ملت نیستیم ما تو خونه نمیمونیم به هیچ وجه

 • افسانه محمودیان
  ۰ ۰

  سلام این چ وضعشه واسه ما نریختن

 • اسماعیل شمعلو
  ۲ ۰

  سلام خسته نباشید اگه قراره به افرادی که شغل ودرامده ثابت نداشته باشند معیشتی کرونا بدهید ما که ازاین افرادیم پس چرا به ما ندادید مگه ما ایرانی نیستیم یا اسمه ما درهیچ جای ثبت نشده

 • یدالله
  ۱ ۰

  سلام آقای نوبخت خواهش به ما هم این بسته بدین چون یه کارگر ساده هستیم، و دوتا بچه دارم

 • محمد
  ۰ ۰

  میخوام بدونم به من چرا حمایتی نریختید کارگرم کشاورز ماهی یک تومن میگیرم

 • فرزانه
  ۰ ۰

  آخه ما چه گناهی کرده بودیم که این بسته دم عیدیندادن که هیچ درآمدی نداریم

 • مظفر
  ۳ ۰

  یارانه معیشتی برای من شامل میشه

 • ایوب
  ۰ ۰

  اگربا جرات تمام اعلام نمایم ضعیف ترین هستم و هیچ درامدی جز یارانه نیست قابل باور هست در معیشتی کرونا ایا هستیم

 • حسین
  ۰ ۰

  من نه خونه دارم نه شغل نه بیمه چرا برا ما واریز نکردین هی از عدالت دم میزنین از کجا بیاریم بخوریم قسط ۱۸./. رو از کجا بیاریم بریزیم من یه مسافر کشم که یک ماهه هیچ درامدی نداشتم

 • محسن
  ۱ ۰

  خدا رحم کنه کمک معیشتی رو دادید پول آب و برق و گاز رو چند برابر کردید که حتی با کمک معیشتی هم نمیشه پرداختش کرد بی خیال بابا

 • جهان
  ۰ ۰

  کرایه نشینم حتی دوچرخه هم ندارم گوشت شرینی لباس نمیخام بابا لااقل کمک کنید نون سیب زمینی بخریم بدیم بچه هامون سیر کنیم خداوکیل بیکارم حتی پنج هزارتومان نداری بریم به کی بگیم

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام اقای نوبخت من سکته کردم عمل قلب باز انجام دادم نمی تونم کار کنم خانوادی پنج نفره هستم مستجرم بهزیستی ام چرا به ما ندادید بسته مشیعتی

 • جهان
  ۰ ۰

  به فاطمه زهرا پول نون نداریم به دادمان برسید دوفرزندنوجوان داریم به ما رحم کنید کسی هست جواب مان بده

 • سمانه
  ۰ ۰

  من که برام بسته حمایتی کرونا واریز نشد به خدا الان من پول برای خریدن نون خالی رو هم ندارم چیکار کنم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  به خدا من الان پول خریدن نون خالی رو هم ندارم برای من بسته حمایتی منشعتی کرونا واریز نشد حالا من چیکار کنم چطور تو خونه بمونم با کدوم پول برای بچه هام میوه بخرم تا سیستم ایمنیشوم بابا بره گل کرونا نگیرن همه امید من این کمک شما بود که امیدم نا امید شد

 • نیلو
  ۴ ۳

  سلام، چطوری بفهمیم شامل این طرح شدیم یانه؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  به هر حال دستشون درد نکنه منم نیازمندم به من هم ندادن اما نباید موضع گرفت اونا هم که گرفتن هموطنان ما هستن

 • فهمیه شیرازی
  ۴ ۱

  سلام ببخشید برا من بسته حمایتی کرونا واریز نشده چه باید بکنم؟

  • ناشناس
   ۰ ۰

   سلام اقای نوبخت بنده کارگر هستم چرا ب ما بسته حمایتی تعلق نگرفته لطفا پیگیری کنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ی

 • حسن
  ۰ ۰

  من بیست روز سر کار نرفتم هیچی برام نریختن پولم هیچی ندارم این نا عادلانه راضی نیستم

 • حسن غلامی
  ۰ ۰

  باسلام آقای نوبخت چرا معیشتی کرونا واریزنشده چندمرحله داره واریزمعیشتی کرونا

 • ناشناس
  ۱ ۰

  اقای نوبخت سلام و عرض ادب و پیشاپیش سال نو رو بهتون تبریک میکنم شما خودتون جای ما بزارید این دم عید چیزی نداشتی باشی حتی نتوانی ۱کیلو گوشت بخری یا میوه واسه بچه هات و بی سرپرست باشی با حقوق کمیته امداد و یارانه ۳ نفرمون حتی نمیتوانم پول کرایه بدم پس چطور شکم بچه هامو سیر کنم الانم بسته حمایتی کرونایی شامل حال ما نشدهه پس این بسته حمایتی کرونایی شامل چه کسایی شدهه اخه خدارو خوش میاد تودو به امام حسین قسم فکر ما بی سرپرست رو هم بکنید

 • مهدی محمدی
  ۰ ۰

  سلام من فردی بیکار هستم ماهانه یک میلیون کار نمیکنم باین بسته کسبو کارهای که خوابیده به من نداده اند بخدا خیلی گرفتارم میتونید تحقیق کنید همشیه خدا مایوس خانواده هستم تورا بخدا کمکم کنید

 • احمد
  ۱ ۰

  پس چرا برا من که بیکارم ودرامدی ندارم واریز نکردن این چه عدالتی هست

 • ناشناس
  ۱ ۰

  من یه زن هستم سرپرستی دخترم رو هم دارم واسه نون شب خود پول ندارم اجاره خونه مو ندادم چیزی واسه خوردن نداریم تو رو خدا کمک کنین

 • محسن
  ۱ ۰

  به چه کسی تعلق میگیره من بیکارم تعلق میگیره

 • ناشناس
  ۱ ۰

  واقعا این پول رو به کیادادین شوهرم رو توپیادرو کتاب میفروشه مستجرهستیم چکارکنیم

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام چرا به ماها که هیچ درامدی نداریم یارانه کرونا نمیدهد دولت ما که بیشتر آسیب دیدیم دردمونو کجا بگیم

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام ماهم کارگریم چرا به ما بسته معیشتی کرونا تعلق نگرفته

 • رسول
  ۲ ۰

  سلام خسته نباشید من سه تا بچه کوچیک دارم بیکارم نمی دونم چطوری جواب زن و بچه هامو بدم تو رو خدا به من هم کمک کنید

 • ناشناس
  ۴ ۰

  سلام خسته نباشید من خودم سرپرست خانواده هستم یه خانمم کسیو ندارم ایا اون 1تا۲تومن به منم تعلق میگیره

 • محمد مصطفی
  ۲ ۰

  باسه بچه 20روز بیکارم دستفروشم شرمنده زن وبچه هستم بچم میگه گرسنم اشکم در آورده پول نون امشب ندارم بسته هم بمن تعلق نگرفت مستاجرم چکار کنم به دستفروشای تهران 1تومان دادید مگر خون اونا رنگین تر چکار کنم با این بی پولی همون کرونا بگیریم بمیریم بهتر که زجر بچه هام نبینم باید جوابگو باشید

 • ب غ
  ۳ ۱

  ماقالیباقان فاقددرامدثابت هستیم امروز۲۸اسفندکمک معیشتی کرونابه همه واریز شده بجزما؟اینم عدالت شما.ازتبریز

 • ناشناس
  ۳ ۲

  سلام آقای نوبخت چرا به پسرم یارانه کرونا تعلق نگرفته شاگرد مغازه هست

 • زنه بیوه
  ۴ ۰

  سلام آقا نوبخت چرا به پسرم یارانه کرونا تعلق نگرفته پسرم شاگرد مغازه هست جرخ مارا میده

 • مریم
  ۸ ۰

  سلام.به خدامن هم موندم تواین گرونی واین اوضاع کرونازندگیمون چجوری بگزرونیم.شوهرم ازکارافتاده است تحت پوشش بهزیستی .خداکنه لااقل این پولوبهمون بدن که پیش بچه هاخجالت نکشیم

  • محمدعلی بیگزاده
   ۰ ۰

   سلام ما از ۴۰ روز بیشتر است که از کار بیکار شدیم ما نمی تونیم به بیرون برویم از یک طرف گرونی واز طرف دیگر کرونا است لطفا تورو به خدا به ما هم بریزید

  • ناشناس
   ۰ ۰

   سلام علیکم جناب مهندس نوبخت عزیز خدا را شاهد می دانم بنده سه فرزند دارم حقوق ماهانه من 20000000ریالم میباشد من با این وضعیت گرانی چه باید کرد لطفا سبد معیشتی برای ما در نظر گرفته شود تشکر

  • ناشناس
   ۰ ۰

   سلام خسته نباشیدتوروخداب ماهم کمک کنیدشوهرم کارکره بقران الان چندوقته بیکاره مستاجریم بادوتابچه دوماهه کرایه خونه ندادیم توخونه هیچی نداریم ب کی بگیم ب ماکمک کنه بقران بچه هام چندوقته هیچی نخوردن خداخیرتون بده

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با سلام چرا ب افرادی ک زن باردار دارن رسیدگی نمیکنین کارگریم و درامد نداریم چطور تو خونه بمونیم

 • پدرام
  ۰ ۰

  اقای نوبخت ما دلمون به این بسته کرونایی خوش بود که اونم برامون نریختن ماهی ۱۵۰۰ هزار تومان اجاره خونه داریم ماهی ۴۰۰ تومان پول دارو میدم باید برم دزدی کنم

 • سحر
  ۰ ۰

  تورو خدا به ما هم بدین این بسته رو وضعمون خیلی بده شوهرم بیکار تو پاش پلاتین نه بیمه اییی ،مستاجر مردم دوماهه کرایه خونمو ندادم به قرآن قسم پول نونم دیگه نداریم از این به بعد ،برا ما هیچ پولی نریختن رحم کنین به ما واقعا دلم میخواد بمیرم ،یه بچه دارم جواب بچمو چی باید بدم

 • سعیداکبری
  ۰ ۰

  سلام من همسرم بیکارآرایشگریه ماه کارنکرده به ماتعلق نگرفته چرا...نه بیمه داریم اجاره میدیم بچه ام داریم

 • داودمومن
  ۰ ۰

  سلام من پیک موتری کارمیکنم به من ندادن معشیتی کرونا معلومه کی به کیه مگه ما جزع قشرکم درامت نیستم پس چی شد بعدمیگید بشینید خونه درو پنجره روبکنم بدم بچه هام بخورن

 • علی.......
  ۰ ۰

  ۲تا بچه کوچک دارم چندهفته مرغ ومیوه نخوردیم ما هیج بچه ها چ گناهی کردن بخدا من مستحقش بودم ولی به ما کمک نکردن متاسفانه

 • مهدی
  ۰ ۰

  چرا به همه یارانه بگیر ا نمی دید خودتون رو گول بزنید مردم بدبخت کردید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من راننده تاکسی هستم ویک ماه بیکاریم وهیچی واریز نکردن ومیگن تو خونه بمانید پ ما چه به زن وبچه ام بدیم به فکر مردم باشید

 • الیاس
  ۰ ۰

  خدا به تمام باعسانش نشون بده من یه هفته نون میدم به خانواده نون خالی شرمنده خانوادمم به خدا سپردم باغی بانیشو

 • سمیرا
  ۰ ۰

  سلام نمیدونم این کمک معیشتی کرونا رو به کی میدن.. میگن نیازمندارو شناسایی کردیم چطوری؟

 • سمیرا
  ۰ ۰

  کمک معیشتی کرونا به ما تعلق نگرفت.. راننده آژانس بیمارستانم.. میگن تو خونه بمونین. باشه از فردا نمیرم آژانس.. پول شیرخشک و پوشک بچم باشما... اجاره خونه و هزینه زندگیم باشما... واقعا نفستون از جای گرم درمیاد.. سواره خبرنداره از حال پیاده

 • سمیرا
  ۰ ۰

  یه همسایه داریم یه خونه داره۷۰۰میلیون تومان یه زمین داره ۴۰۰میلیون تومان.. ولی چون پارتی داره تحت پوشش کمیته امداده و تمامی کمک معیشتی رو میگیره.. هر کس میگه نه اینم ایمیل من بیاد تا بهش ثابت کنم.. البته فقــط مسئولین باشه..

 • ناشناس
  ۰ ۰

  تا به حال به یه خانوار هم واریز نکردن دروغه همش

 • سعید
  ۰ ۰

  ناحقی توخون شماست

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام.من خیلی به این بسته خمایتی لاازم داشتم.به ماندادی خدامیدونه من بیکار هستم.هیچ شغلی ندارم پنچ تابچه دارم.بخاطرکرونادرخونه موندم به من بسته حمایتی ندادند

 • بابک
  ۰ ۰

  من آشپز هستم و الان بیکار شدم و حقوقی در کار نیست به لطف حمایتهای دولت که وجود نداره کار فرما به بهانه کسادی بازآ حقوق نپرداخته بسته حمایتی دولت رو چه کسی گرفته دولت حمایت نمی کنه انتظار همکاری هم داره
  من باید هر طوری هر کجا کار آشپزی باشه بزم سر کار نمیشه خونه نشست

 • فرشید سلطانی
  ۰ ۰

  من کارگر ساختمانی ام.بخاطر کرونا کار تعطیل کردن.الان بیکار.۲ماه اجاره ندادم. برای بچه هم نتونستم یه کلاه برای سرما بخرم. معیشتی کرونا هم ندادین.وامم بهمون تعلق نگرفت. من نمیدونم شما کی میخایین مردمو از هم تشخیص بدین.

 • مصطفی
  ۰ ۰

  س. دوستان با وجود تمام تحریم ها بهترین دولت رو داریم خداتون رو شکر کنید لطفا سکوت غیر این دولت احدی از پس این همه مشکلات بر نمیاد خدا قوت دولت فدا کار من میفهم . پس سکوت کنید دعا بجان این غیور مردان دولت کنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چرا ب ما پول نداد

 • باران سهرابی
  ۰ ۰

  سلام حداقل اعلام کنید این صاحبخونه ها اجاره نصف بگیرن هم خونمون اجاره ای هست هم خیر سرمون مغازه که آرایشگاه مردونه تو صدرا شیراز که بخاطر کرونا بسته شده اگه آقای روحانی میگن غرطینه نداریم پس چرا نمسزارن آرایشگاه باز باشه تازه کی میاد !!!!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بخدا منم‌ خیلی گرفتارم یه کارگر ساده نقاش ساختمون فصلی هستم با دوتا بچه دختر ولی ب حسابم نریختن همش دخترام میگن بابا کی واسمون لباس میخری منم یه بهانه در میارم بخاطره بی پولی

 • علی سلیمانی
  ۰ ۰

  آقای نوبخت امیدوارم به حق خون گلوی امام حسین کرونا بگیری بمیری که فرق نیازمند و پولدار رو نمیفهمی.من چند روزه به گدایی افتادم پس کو این کمک دولت به ما خدا ازت نگذره.

 • علی سلیمانی
  ۰ ۰

  خدا ازت نگذره آقای نوبخت انشالا به حق خون گلوی امام حسین توهم با رفیقهات کرونا بگیرین که به ما کمک نکردین

 • فریبا بهرام ابادی
  ۰ ۰

  من کسی رو ندارم وتحت پوشش کمیته هستم چرا به من تعلق نگرفته

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خدا ازتون نگذره فقط همین

 • پریناز
  ۰ ۰

  سلام من یک زن بادو فرزندم کاروماشینم ندارم چرابه من بسته حمایتی ذاده نشده شوهرمم نقص

 • حامد غفوری
  ۰ ۰

  چرا بسته حمایتی به من واریز نشده من الان نزدیک یک ماه است به خاطر کرونا خانه نشین شدم

 • موسی جوهری هستم
  ۰ ۰

  مگه من ایرانی نیستم منم کارگر هستم اما سهام عدالت و بسته حمایتی واریز نشده

 • سرپرست
  ۰ ۰

  آقای نوبخت شما که از روی حساب و کتاب آمار گرفتین میشه بفرمایید چرا زنان سرپرست خانوار که تحت پوشش بهزیستی هستند مشمول این طرح نشد

 • فریبا بهرام ابادی هستم
  ۰ ۰

  من یه زن بیوه هستم ودرامدی ندارم ومستاجر هستم بادست فروشی زندگیمو میچرخوندم ‌کرایه خونه ندادم تورو خدا کمکم کنید

 • پاکزادرحمتی سلیمانیه
  ۰ ۰

  من کارگرساختمانی هستموبیمه ام قطع شده و زنم حامله پول آزمایشات وخرج خانه نداریم دردمان به کی بگیم چرا بدادمان نمی رسید

 • یه بنده خدا
  ۰ ۰

  خداوکیلی بی عدالتیه من با پنج سر عاعله سه ساله بیکارم ولی این بسته به ماهم ندادن اقای نوبخت عزیز که میفرمایید همه را شناسایی کردیم پس کو

 • ناشناس
  ۰ ۰

  کمکی ندید یم خد ا نگزره

 • مهدی
  ۰ ۰

  سلام به ماهم یارانه کروناندادن ازخیلیهای دیگم شنیدم بهشون ندادن چراروحانی چپ وراست دروغ میگه

 • معصومه
  ۰ ۰

  ماکه نه کارداریم نهوضع مالی خوبی نه تحت هیچ پوششی نیستم جز ادمهای بد سرپرست هستم چرا به سته کرونای به ما تعلق نگرفت جز دهک دو هستیم

 • علی دلف عبودی
  ۰ ۰

  کمک معیشت

 • مجید حسینی
  ۰ ۰

  درخواست کمک

 • عزیز
  ۰ ۰

  سلام به فکر ما مردم باشین هم بیکارم همه جا هم تعطیل است خودم و خانواده ام هم مریض هستن و هنوز چیزی وایرز نشده و خودم هم دستم از 4 طرف شکستگی داره به فکر ما باشین ای کسانی که فقط حرف می زنین مردم دیگر چی بگن ( وجدانی کاری کنین اگر در دلتون است)

 • ناشناس
  ۰ ۰

  برای ما بسته حمایتی کی واریز میشود

 • ابراهیم رشیدی ونیار
  ۰ ۰

  سلام من کارگر ساختمانی هستم واز وقتی هم که ویروس کرونا پیداشده من نتونستم سرکار برم خودمم یه دختر یه ساله دارم

 • سعید
  ۰ ۰

  سلام توروخداب ماهم کمک کنیدمستاجریم دوماهه کرایه خونه ندادم چندوقته بیکارم بقران دوتابچه دارم الان چندوقته هیچی نخوردن بخدابیکارم تصادفی ام هستم یه روزخوبم ده روزمریضم حالابااین اوضاع بیکارم هستم توروخداکمک کنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  تاکی دروغ چراماملت روسرکارگذاشتیدازجیب ما کلان میزنیدبعدخرداندکی رومثلاداریدبه ماکمک میکنیدروبرمیگردونید.واقعاتاسف بابت این هم دورویی

 • جلال
  ۰ ۰

  احتمالا بانک اطلاعاتی ن هم مثل خودتون اختلاس کر شده وگرنه من که بیکا رم بیمه ندارم به من یارانه کرونا تعلق نگرفته اینجوری حق خیلی‌ها پایمال میشه شما بقول خودتون دولت امید همتون نابغه این

 • دیانتی
  ۰ ۰

  من کارگر قنادی هستم چرا برای من کمک معیشتی برای کورنا واریز نشده

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام چرا من ک بیکار هستم بسته همایتی دریافت نکردم ولی کسانی دریافت کردن ک درامد خوبی دارن من خودم شخسن میشناسم لطفع مسولین دقت کنن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام برای همه واریزنمیشه این سبدهمایتی چون همه از کارافتادن به فکرمردم باشین لطفا

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بخدابیکارم کارگرم مستاجرم توروخدابه من هم بسته حمایت کروناروپرداخت کنیدممنونم

 • رضا نجف زاده
  ۰ ۰

  سلام من یک کارگر ساده هستم از روزی که کارانا آمد من هم بیکار شودم دارای سه بچه هستم چکار کنم که پول ندارم

 • تنهایی
  ۰ ۰

  سلام اقای نوبخت من یه زن بی سرپرستم تنهازندگی میکنم وبرام بسته حمایتی نریختن بیکارشدم چطور اجاره خونه خرج خودمو دربیارم

 • مهدی کرانی کرمانشا
  ۰ ۰

  سلام من مستاجرماهی ۵۰۰تومان کرایه خانه میدم دست فروشم ازکجا خرج زن بچه وکرایه خانه روبدم من ندادن کمک حمایتی لطفا برسی بشه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  لطفا به خانوادهای کم درامد کمک کنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ما که نفهمیدیم این سه میلیون کیا بودن بهشون تعلق گرفت مددجویان بهزیستی کمیته امداد آدمای عادی نگرفتین مسولین بین خودشون تقسیم کردن مگه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چرا ای بسته به مانمیرسه واقعا کدوم احمقی میگه ما پول داریم کوربشی ما به ای بسته شدیدا نیاز داریم شوهرم بیکار سه تا بچه با بی پولی وبدبختی

 • حمید
  ۰ ۰

  سلام من یه کارگرم حالاهم ۱ماهه بیکارم وحساب بانکی خالی مستاجرم هستم ۴تابچه ام دارم ولی واسم هیچی واریزنشد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خداش این ویروس وبکنه تامردم نخواددست گدای درازکنه واقعا الان مردم خیلی نیازمندان توروخداکمکمون کنید

 • فردوس
  ۰ ۰

  سلام من فکرمیکنم این بسته معیشتی هم فقط به ادمهای خودشون دادن من که نه کاردارم نه خونه نه ماشین درامدهم نداریم چرابه ماندادن حداقل یه وام ۵ملیون به مابدن ازیارانه بردارن لطفان

 • عبدالله براهویی نوری
  ۰ ۰

  با سلام خدمت اقای نوبختی اقا ما نه ماشین داریم هم مستاجرم من کارتخو ان دارم میوه فروشم یعنی من توهفته ۲روز میرم سرکار خوتقصیر من چیه همه کارت میکشن وبه حساب من میاد بعد میرم میدان میوه پولها روبرمیگردونم خواهشن به املاک شون هم رسیدگی کنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام توروخدا من دوتا بچه دارم خودم سرپرست خانواده هستم بهمون کمک کنین

 • بهزاد
  ۰ ۰

  کی داده کی گرفته من جزء ای قشر هستم دستفروشم پس چرا ندان از همه همکاران هم می پرسم به کسی ندادن

 • سیده اعظم
  ۰ ۰

  چرا به ما تعلق نگرفته کمک معیشتی کرونا؟ خب منم بی سرپرست هستم و فرزندم خودم بزرگ میکنم بدون درآمد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام. دولت بفکر کارگران فصلی با شد دل خون است از بی چیزی .........و

 • علی ر1ا
  ۰ ۰

  من مددجوی بهزیستی ام بامعلولیت شدید متاهل دوفرزند دارم به دستور دادستان بخاطر بدهی سه ملیون تومانی تماام حسابهای بانکی مسدود شده نه یارانه نه مستمری نه بسته حمایتی به دستم میرسه معلول مستاجر چکار کنه خانواده چهارنفره کرسنه کرایه خانه موندم اساس بیرون میریزه ای دولت

 • اشکان
  ۰ ۰

  سلام من دوتا خانه دارم ایا به من هم بسته حمایتی میدید

 • راضیه
  ۰ ۰

  چرا دروغ میگویید من سرپرست خانوار هستن دوتا بچه دارم نه درآمدی دارم نه بیمه نه تحت پوشش هیچ نهادی به حساب چه کسایی پول واریز شده

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام ایا به ماه هم بسته همایتی میدین

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خدا کنه به من هم برسه خیلی نیازمند یارانه کرونا هستم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری