{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 419097

فعلاً ثبت‌نام جدیدی برای سهام عدالت نیست؛

برخی سایت‌های کلاهبرداری از افرادی که موفق به ثبت نام سهام عدالت نشده‌اند به بهانه خرید و فروش سهام و یا ثبت نام جدید پول دریافت می‌کنند، با توجه به اینکه امسال هیچ ثبت نامی انجام نمی‌شود، مردم نباید فریب این افراد را بخورند و پولی پرداخت کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، اکبر حیدری اظهار کرد: واریز سود سهام عدالت برای مشمولان از سوم اسفند آغاز شده و تا پایان همین ماه ادامه دارد.

وی با اشاره به مبالغ سود سهام عدالت ادامه داد: برای مشمولانی که سهام عدالتشان یک میلیون تومان است ۲۰۵ هزارتومان و برای کسانی که ارزش سهامشان بین ۴۰۰ تا۶۰۰ هزار تومان بوده، ۱۰۰ هزار تومان واریز می‌شود.

وی با بیان اینکه برخی از مشمولان دریافت سود سهام عدالت از فرایند ثبت نام بازمانده‌اند، اظهار کرد: بدیهی است کسانی که موفق به ثبت نام سهام عدالت نشده اند سودی هم دریافت نمی‌کنند ولی در تلاش هستیم ساز و کاری ایجاد شود تا سال آینده در بازه زمانی کوتاهی امکان ثبت نام مشمولان عقب مانده فراهم شود.

حیدری اضافه کرد: دولت لایحه‌ای در این خصوص به مجلس ارائه داده ولی این لایحه اشکالاتی داشته و نیاز به اصلاح است و پس از تصویب اجرایی خواهد شد.

این مسئول تاکید کرد: برخی سایت‌های کلاهبرداری از افرادی که موفق به ثبت نام سهام عدالت نشده‌اند به بهانه خرید و فروش سهام و یا ثبت نام جدید پول دریافت می‌کنند.

مدیر کل تعاونی سهام عدالت البرز گفت: با توجه به اینکه امسال هیچ ثبت نامی انجام نمی‌شود، مردم نباید فریب این افراد را بخورند و پولی پرداخت کنند.

حیدری افزود: اگر امکان ثبت نام جدید برای سهام عدالت ایجاد شود، این موضوع از طریق رسانه‌های ملی اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

 • فریده ایار
  ۰ ۰

  ثبت نام سهم عدالت

 • Shk
  ۰ ۰

  سلام
  سود سهام واسه من واریز نمیشه حتی بانکم رفتم نتونستن کاری انجام بدن،، چیکار میشه کرد؟؟؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  درود وقت بخیر سوالی داشتم در خصوص سهام عدالت و اینکه چطور باید اقدام کنم بنده خودم سرپرست هستم و با دخترم زندگی میکنم میخواستم بدونم سود سهام به چه کسانی تعلق می‌گیرد و اینکه بنده میتونم مشمول سهام عدالت باشم؟ سپاس

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری