کد خبر 414123

واعظی: مشارکت بالا در انتخابات توطئه و فشارهای دشمن را خنثی می‌کند

رییس دفتر رییس جمهوری گفت: با حضور پرشور مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن و مشارکت بالا در انتخابات دوم اسفند حتما توطئه‌ها و فشارهای دشمنان را خنثی می‌کنیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری، روز یکشنبه همزمان با دومین روز ایام دهه فجر در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پس از حضور در مرقد مطهر امام راحل و تجدید میثاق اعضای هیات دولت با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: ما اگر به ۴۱ سال قبل برگردیم،  شرایط منطقه شرایط بسیار سختی بود. ما در آن شرایط با مشی‌ای که حضرت امام (ره) داشتند و با مقاومت مردم توانستیم که از آن سد عبور کنیم.

رییس دفتر رییس جمهوری بیان کرد: امروز هم که شرایط سختی داریم از نظر مسائل بین‌المللی و فشارهایی که آمریکا بر روی ملت ایران گذاشته است باید با همان مشی ابتدای انقلاب متوسل بشویم، مقاومت کنیم و بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.

واعظی عنوان کرد: من بسیار خوشبین هستم که با مقاومت مردم و برنامه‌ریزی که دولت دارد قطعا این دهه فجر یک دهه فجر مبارک خواهد بود.

وی عنوان کرد: با حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و از همه مهمتر شرکت گسترده مردم در انتخابات مجلس در دوم اسفند ان‌شاءالله در این ۲ رویداد یک مشارکت خوب مردمی داشته باشیم که این امر مطمئنا باعث خواهد شد که توطئه‌ و فشارهایی که دشمنان برنامه‌ریزی کردند را حتما خنثی کنیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر