{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 413878

یارانه معیشتی برخی خانوارهای معترض که اعتراض آنها مورد پذیرش واقع شده بود، در حالی به صورت تک مرحله ای به حساب آنها واریز شده که طبق وعده مسئولان، باید هر سه مرحله به صورت یکجا پرداخت می شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سه شنبه هفته گذشته مصادف با هشتم بهمن ماه، سومین مرحله یارانه معیشتی به حساب خانوارهای مشمول این طرح واریز شد. طبق اعلام مهدی قمصریان، سخنگوی سازمان برنامه و بودجه، در این مرحله ۷۵۷ هزار و ۳۲۴ خانوار دیگر که درخواست بررسی مجدد آنها از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تأیید شده، حمایت معیشتی مرحله اول و دوم و سوم را همزمان دریافت خواهند کرد.

اما در حالی که قرار بود یارانه معیشتی هر سه نوبت ماه‌های آذر، دی و بهمن ۷۵۷ هزار و ۳۲۴ خانوار معترض، به صورت یکجا به حساب آنها واریز شود، برخی خانوارهای مشمول اعلام کردند که فقط یک مرحله از یارانه معیشتی را دریافت کرده‌اند.

گالری بسته معیشتی یارانه معیشتی کمک معیشتی

در همین زمینه حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان یارانه معیشتی، ضمن تأیید این موضوع گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صرفاً مسئولیت شناسایی خانوارها و رسیدگی به اعتراضات را بر عهده دارد که در این زمینه، لیست معترضانی که درخواست آنها مورد موافقت قرار گرفته بود، به سازمان برنامه و بودجه اعلام شده است.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان یارانه معیشتی افزود: بر اساس اعلام مسئولان سازمان برنامه و بودجه، معوقات خانوارهای معترضی که از سه نوبت، فقط یک یا دو نوبت به حساب آنها واریز شده تا پایان امسال واریز خواهد شد.

بر اساس تصمیم دولت، کمک معیشتی به تناسب بعد خانوار پرداخت می‌شود، به این ترتیب که برای خانوارهای تک‌نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز انجام می‌شود

ارسال نظر

 • حسن پرنا
  ۱ ۰

  دولت محترم شما ب کسانی ک در طول ماه بیشتر از ۴ میلیون تومان از حسابشون خارج شده یارانه معیشتی تعلق ندادین و این مبلغ ۴ میلیون ک از حساب شخص برای اجاره خونه و قرض و قسط وام خارج شده بحساب درآمد شخص میذارین.. بابا کارتون خیلی درسته ب مولا خخخخخخخخ

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من ادم میشناسم به قران 5تاخونه داره براش ریختن زنگ زدم وزارت رفاه میگم این چه عدالتیه که توفامیل ما سی خانوار دهک ده هستن اولین سری براشون واریز شده میگه وزارت رفاه دوست داشته براشون ریخته 😠😠😠😠

 • طاها
  ۰ ۰

  بابا تو کارت سرپرست پول جابه جا میشه شاید پول برای خانواده هش باشه.چرا بخاطر حساب بانکی یارانه معیشتی بهش تعلق نگرفته

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری