{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 400844

پرونده محمدمهدی آخوندی پسر عباس آخوندی وزیر سابق مسکن و شهرسازی به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم،  سوم آذر ماه امسال بود که رسانه‌ها از بازداشت "محمدمهدی آخوندی" فرزند  عباس آخوندی وزیر سابق مسکن و شهرسازی  خبر دادند؛ خبری که 9 روز بعد غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه آن را تأیید کرد و علت این بازداشت را مسائل و موضوعات مالی اعلام کرد.

اسماعیلی در نشست خبری روز 12 آذر خود گفت: "این فرد تنها نیست و چهار نفر دیگر مرتبط با این پرونده در بازداشت هستند و کار رسیدگی به این پرونده در دادسرا در حال انجام است."

بر اساس این اعلام، مهدی آخوندی با صدور قرار بازداشت موقت از سوی شعبه بازپرسی به قرار صادره اعتراض کرده و پرونده وی به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک برای تصمیم‌گیری در خصوص اعتراض متهم به قرار بازداشت، ارسال شده است.

بر اساس آنچه تا‌کنون در تحقیقات مشخص شده، فرزند آخوندی در یک فقره فقط از محل واگذاری پروژه پردیسان قم، 500 میلیارد تومان منتفع شده است.

همچنین این فرد بر اساس روابطی که داشته، از یک نهاد و سازمان، ساختمانی به ارزش 4 میلیارد تومان در یکی از مناطق شمال شهر تهران را 380 میلیون تومان خریداری کرده است.

ارسال نظر

  • Mohammad Reza Hamidi
    ۱ ۰

    این زالوها و دزد ابن دزد ها و دزد ولد دزدها یی که افتخار پدرانشان در زمان تصدی صدارت معطل گذاشتن کارهای مردم بوده یا وزرایی که نه به شرع اعتقاد دارند و بجز چاپیدن مردم کاری نکردند حتی از عمل حرام ترین افعال مثل نزول و رباخواری ابایی نداشتند فقط اعدامشان برای مردم خوشحال کننده است ولاغیر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری