کد خبر 394326

توضیحات وزیر اقتصاد در مورد فساد ۲میلیارد دلاری

وزیر اقتصاد گفت: من راجع به آن دو میلیارد دلار توضیح دادم که در دولت یازدهم این مدارک به قوه قضائیه فرستاده شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد در مورد اظهارات اخیر رییس جمهور در یزد اظهار داشت: من راجع به آن دو میلیارد دلار توضیح دادم که در دولت یازدهم این مدارک (به قوه قضائیه) فرستاده شد.

به گزارش فارس، حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در جمع مردم استان یزد گفت: قوه قضائیه درباره فساد 2 میلیارد دلاری توضیح دهد.

 وی گفته بود: از قوه قضائیه می‌خواهم حالا که با فسادهای میلیونی و میلیارد تومانی برخورد می‌کند، مبارزه با فساد میلیارد دلاری را نیز برای مردم توضیح دهند. این که هنوز بعد از چند سال برای ما روشن نیست آقای که دو میلیارد و 700 میلیون دلار پول این مردم را خورده و او را دستگیر و حکم اعدام برای او صادر کردند و الان نیز این فرد در زندان است، آن پول کجا رفته است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • رحمان محمدی اصل
    ۰ ۰

    آقای حسن روحانی دانه درشت ترین مفسدان همان هایی بودند که با صدور 670 فقره چک بلامحل 12700 میلیارد تومان و تعدادی ضمانت نامه بانکی بدون پشتوانۀ به مبلغ 570 میلیارد تومان فقط از بانک تجارت شعبۀ تختی کرمان و مبالغی هنگفتی از شهرداری کرمان و... دزدیده بودند بعد از آن بانک مرکزی هم بیش از 9 هزار میلیارد از پول این ملت بد بخت را بدون هیچ گونه سود به این مفسدان پرداخت نموده آیا بانک مرکزی بدون اجازه شما از مفسدان دانه درشت حمایت می کند؟