کد خبر 380540

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

اولین انتصاب حاجی میرزایی/ طیب‌نیا به وزارت آموزش و پرورش می‌رود

وزیر آموزش و پرورش در توییتی از حضور علی طیب نیا به عنوان مشتور و رییس کمیته اقتصاد آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، برای اولین بار پس از خروج از وزارت اقتصاد، وزیر اسبق و موفق اقتصاد،  علی طیب نیا به عنوان مشاور و رئیس کمیته آموزش و پرورش برای ساماندهی اقتصاد این وزارت خانه به یاری حاجی میرزایی می رود. پس از حضور طیب نیا در صبح امروز در مراسم معارفه وزیر آموزش و پرورش که خلاف رویه اوست شایعاتی مبنی بر حضور او در این وزارتخانه مطرح شده و فضای خوشبینی نسبت به حضور او را در میان مدیران آموزش و پرورش ایجاد کرده بود. ساعاتی پس از معارفه حاجی میرزایی با توییتی خبر حضور او را اعلام کرد.

وزیر آموزش و پرورش نوشت: از اندیشمند فرهیخته جناب آقای دکتر علی طیب‌نیا تقاضا کردم بعنوان رئیس کمیته اقتصاد آموزش و پرورش، مشاور بنده و همراه فرهنگیان باشند و این کمیته را با حضور اقتصاددانان جوان تشکیل دهند. مطمئنم اقتصاد آموزش و پرورش با حضور ایشان تحول واقعی را تجربه خواهد کرد.

 

01

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۱

  احسنت

 • ناشناس
  ۲ ۱

  دقیقا مثل تعریف انرژی میمونن ، از وزارتخانه ای به وزارتخانه دیگر ، از دفتری به دفتر دیگر، آخه قحط الرجاله آدم با سواد و ایرانی معتمد کم دارم متاسفانه اما خدارو شکر عراقی معتمد زیاد زیاد داریم ،خداروشکر!

 • ناشناس
  ۱ ۱

  میشه چند تا از موموفقیتهای جناب طیب نیا رو نام ببرید این همه رفاه وراحتی دور بر که داریم نتیجه سیاست های امثال ایشونه وبرنامه هایی که برای اقتصاد ریختن حالا هم نوبت گند زدن بیشتر به وزارت قشنگ اموزش وپرورشه دست وجیغ وهورا