کد خبر 343992

جهانگیری: فقدان امدادگران ایثارگر خسارتی بزرگ است

معاون اول رییس جمهوری در پیامی ضمن تسلیت به جان باختن و مجروحیت تعدادی از امدادگران براثر واژگونی قایق امدادرسانی در مناطق سیل زده گمیشان استان گلستان نوشت: فقدان امدادگران ایثارگر خسارتی بزرگ برای جامعه است.

به گزارش اقتصادآنلاین ، در پیام اسحاق جهانگیری آمده است: حادثه ناگوار واژگونی قایق امدادرسانی در شهرستان گمیشان استان گلستان که به جان باختن شهادت گونه شش نفر از امدادگران فداکار و مجروحیت جمعی دیگر انجامید، موجب تأثر و تألم فراوان شد.

در ادامه پیام معاون اول رییس جمهوری آمده است: به طور حتم فقدان انسان های خیرخواه و ایثارگری که داوطلبانه برای کمک به همشهریان سیل زده خود از جان عزیزشان گذشتند برای مردم و جامعه خسارتی بزرگ به حساب می آید و ملت قدرشناس ایران هیچگاه یاد و خاطره این عزیزان را فراموش نخواهد کرد.

در بخش دیگر این پیام آمده است: این ضایعه غم انگیز را به عموم مردم ایران و مردم شریف و نجیب استان گلستان به ویژه مردم متدین شهرستان گمیشان و خانواده های بزرگوار و داغدیده آنها صمیمانه تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای جانباختگان رضوان و رحمت واسعه و همجواری با انبیاء و اولیاء الهی و برای مجروحان شفا و سلامتی عاجل و برای بستگان عزادار صبر و اجر مسألت دارم.

ساعاتی پس از تاریک شدن هوا در شامگاه سه‌شنبه یک فروند قایق موتوری حامل 35 نفر از امدادگران و نیروهای داوطلب مردمی به دلیل اصابت به پل بتنی واژگون شد و شش نفر از سرنشینان آن جان خود را از دست دادند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری