{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 315476

با امضاء تفاهم نامه سه جانبه صورت گرفت:

با امضاء تفاهم نامه سه جانبه بین سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت جهادکشاورزی و صندوق توسعه ملی بیش از ۸۲ هزار فرصت شغلی در بخش کشاورزی ایجاد می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، در این تفاهم نامه اعتباری حدود 18 هزار و 140 میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در بخش کشاورزی در نظر گرفته شده است.

سهم صندوق توسعه ملی از تامین این اعتبار 4 هزار میلیارد تومان، تسهیلات بانکی 7 هزار و 500 میلیارد تومان ، از محل قانون اعطای تسهیلات مناطق روستایی 4 هزار میلیارد تومان است، همچنین ٨٨٧ میلیارد تومان نیز از محل یارانه سازمان برنامه و بودجه تامین می‌شود.

توسعه تولید محصولات گلخانه ای، تولید شیلات، گیاهان دارویی، صنایع تبدیلی و تکمیلی، فنی و مشاوره ای، مکانیزاسیون، کسب و کارهای نوین و دانش بنیان، دامپروری ، دامپزشکی و گیاهپزشکی10 رشته منتخب بخش کشاورزی است.

بر اساس این گزارش؛ مراسم امضا و مبادله تفاهمنامه برنامه تولید و اشتغال در حوزه جهاد کشاورزی با حضور محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی و مرتضی شهیدزاده، رییس صندوق توسعه ملی، امروز در محل سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری