کد خبر 291186

کشف ۳۵میلیارد ساعت قاچاق در فرودگاه مهرآباد

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف محموله ساعت قاچاق در فرودگاه مهرآباد خبر داد و گفت: در مجموع ۵۴۵۰ ساعت قاچاق به ارزش ۳۵ میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس،‌ سردار حسن مهری  رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه با جزئیات کشف این محموله قاچاق پرداخت و اظهار داشت: در تاریخ 14 مرداد ماه پلیس مبارزه با قاچاق کالا گزارش داد فردی قصد دارد یک محموله ساعت به کیش منتقل کند. 

 رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور،  تصریح کرد: ماموران پلیس فرودگاه به سرعت وارد عمل شده و یک نفر را در این رابطه بازداشت کردند. 

این مقام ارشد پلیس فرودگاه‌های کشور، بیان داشت: بعد از بازداشت این فرد، وی از ارائه هرگونه مجوز خودداری کرد و بعد از تحقیقات معلوم شد تعدادی ساعت نیز در دفتر کار وی وجود دارد. 

سردار مهری اعلام کرد: در فرودگاه‌ مهرآباد از این فرد حدود هزار عدد ساعت با برند خارجی کشف و ضبط شد؛‌ قیمت ساعت‌ها بین 1.5 تا 8 میلیون تومان است. 

وی به نکته قابل توجه در این محموله قاچاق پرداخت و گفت: همه ساعت‌ها دارای برچسب شبنم بوده‌اند؛ البته برچسب‌های تقلبی شبنم که چاپ کرده و بر روی ساعت‌ها نصب کرده بودند. 

سردار مهری گفت: از دفتر کاری این شرکت نیز تعداد قابل توجهی ساعت کشف و ضبط شد که در مجموع 5400 عدد ساعت به ارزش 35 میلیارد ریال کشف شد. 

 رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور  گفت: این فرد شریکی داشته که سال گذشته به دلیل قاچاق ارز دستگیر و روانه زندان شده است. 

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاران درخصوص زمان ورود این محموله به کشور گفت: این محموله در سال 92 وارد شده و در تهران اختفا شده بود و در هنگام انتقال به کیش در فرودگاه مهراباد کشف و ضبط شد. 

وی تاکید کرد: هر وقت کالایی توسط پلیس کشف شود و مدرک گمرکی نداشته باشد کالای قاچاق محسوب می‌شود. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر