{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 280954

امروز در بازار تهران چه خبر بود؟

امروز در تهران، تعدادی از اغتشاشگران، اموال عمومی را به آتش کشیدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، از صبح امروز جمعی از بازاریان در بازار بزرگ تهران در اعتراض به سیاست‌های اقتصادی دولت در بازار تجمع کرده و ساعتی پس از اعلام اعتراض خود به وضعیت اقتصادی و تصمیمات مقامات اقتصادی دولت، به اعتراض خود پایان دادند.

جمعی از بازاریان نیز برای رساندن اعتراض خود به گوش مسئولان دولتی، به طور نمادین کرکره مغازه‌های خود را پایین کشیده و دقایقی بعد دوباره مشغول به کار شدند.

اما در این بین، تعدادی از افراد ناشناس با چهره‌های پوشانده در بازار تهران اقدام به پایین کشیدن کرکره‌های مغازه با توسل به زور کرده و بازاریان را مجبور به تعطیل کردن مغازه‌های خود کرده‌اند که با مقاومت بازاریان مواجه شده و مجبور به ترک بازار بزرگ تهران شدند.

این افراد پس از ناامید شدن از ایجاد درگیری و اغتشاش در بازار تهران، به خیابان‌های اطراف آمده و به سوی میدان اصلی اطراف بازار حرکت کردند. در یک نمونه، تعدادی از این افراد در خیابان جمهوری و لاله‌زار اقدام به تخریب و آتش زدن اموال عمومی، کیوسک‌های انتظامی، موتور سیکلت‌های مردم، سطل‌های زباله و . . . کرده‌اند.

13970404170258738145558010

13970404170229237145557710

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    باز هم اغتشاشگر شدن؟ به خودتون بیایید.والله الاعظم قسم مردم نه مخالف دولت محترم و نه مخالف نظام مقدسند. مردم نا امید و خسته و افسرده اند. مردم روح تازه و جان تازه و امید میخواهند. در یک کلام مردم میخواهند زندگی کنند. اقایان مسولین. حضرات. علمای اعلام. کمک کنید مردم دخلشون با خرجشون بخونه. کمک کنید مردم زندگی کنند. هیچی دیگه نمیخوان.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری