کد خبر 260804

تمام برنامه‌ریزی‌ها بر‌مبنای حمایت از کالای ایرانی است

مشاوره سازمان استاندارد به تولیدکنندگان برای ارتقای کیفیت/ کالاهای داخلی حتما باید با استاندارد انطباق داشته باشند

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: کالاهای داخلی حتما باید با استاندارد انطباق داشته باشند تا کیفیت آن برای مردم قابل قبول باشد و باعث مصرف کالای داخلی شود.

نیره پیروزبخت گفت: شعار امسال در راستا و ادامه شعار سال های قبل یعنی اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل است. اگر اقدام و عمل در راستای حمایت از کالا و محصولات ایرانی انجام نشود شعار امسال هم محقق نخواهد شد.به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از رادیو گفت و گو، وی خاطرنشان کرد: برای هر کالا و خدماتی که در کشور عرضه می شود استاندارد تعریف می شود. لذا کالاهای داخلی حتما باید با استاندارد انطباق داشته باشند تا کیفیت آن برای مردم قابل قبول باشد.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران افزود: این سازمان در کنار تولیدکنندگان داخلی است و به عنوان مشاور و راهنمای تولیدکنندگان فعالیت می کند. ما در سازمان ملی استاندارد ایران تمام برنامه ریزی های استراتژیک و سالانه خود را بر مبنای حمایت از کالای ایرانی با کیفیت قرار دادیم. چراکه کیفیت کالا مطالبه مردم و مسئولان است.

پیروزبخت ابراز داشت: انتظار می رود همه دستگاه های دولتی و خصوصی با سازمان ملی استاندارد هماهنگ باشند تا در این راستا موفق عمل کنیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر