کد خبر 199939

دیدار واعظی با دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات

دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات در دیدار با دکتر واعظی با اشاره به برگزاری کنفرانس WTDC در سال جاری گفت: ایران می تواند در این کنفرانس نقش موثر و فعال داشته باشد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به سوییس سفر کرده است، با دبیر کل اتحادیه جهانی مخابرات دیدار و گفت‌وگو کرد.

واعظی با اشاره به سابقه عضویت ایران در اتحادیه و مشارکت فعال در امور مختلف اظهار امیدواری کرد که با توجه به ظرفیت های نیروی انسانی متخصص و علاقمند این حوزه در  ایران زمینه همکاری آنان فراهم شود.

وی در ادامه با اشاره به وجود دانشکده پست و مخابرات ایران، برای اجرای دوره های آموزش تخصصی ICT برای کشورهای آسیا، اقیانوسیه اعلام آمادگی کرد.

واعظی همچنین با برشمردن مشارکت فعال جمهوری اسلامی ایران در گردهمایی مطالعاتی بخش توسعه ارتباطات ITU بر تداوم این نقش تاکید کرد.

در این دیدار دبیر کل اتحادیه جهانی ارتباطات راه دور نیز از حضور فعال، موثر  و راهگشایی جمهوری اسلامی ایران در اجلاس های  مختلف اتحادیه، تشکر کرد.

هولین ژائو همچنین با اشاره به برگزاری کنفرانس جهانی توسعه ارتباطات ( WTDC ) در سال جاری ابراز امیدواری کرد که ایران  بتواند نقش فعالی و موثری در این کنفراس داشته باشد و حضور موثری در فعالیت های سال آتی اجلاس وزاری  این اتحادیه داشته باشد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر