کد خبر 173971

بازگشت ۲۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به خزانه

کل حقوق‌های نجومی به خزانه عودت داده شد

رییس دیوان محاسبات کشور از عودت تمامی حقوق‌های نجومی به خزانه خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، عادل آذر از عودت تمامی حقوق‌های نجومی به خزانه خبر داد و گفت:  ۳۹۷ نفر که ۲۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان حقوق غیرمتعارف به آنها پرداخته شده بود تمام مبلغ ۲۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان را به خزانه عودت دادند.

رئیس دیوان محاسبات کشور تصریح کرد: دیوان محاسبات بین دریافت‌کننده حقوق‌های غیرمتعارف و مدیری که حقوق نجومی پرداخت کرده تفکیک قائل شده و در واقع تصمیم‌گیرنده برای پرداخت حقوق غیرمتعارف تخلف کرده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • بی نام
  ۷ ۰

  سلام
  واقعاً معیاری که برای حقوق های نجومی در نظر گرفته شد اگر این باشه پس حداقل حقوق چه نسبتی با این رقم ها داره؟ و آیا مقدار حقوق های نجومی واقعاً همین بوده؟ چرا تا این حد با فهم مردم بازی میشه؟ این اون عدالت و انسانیت هست که قرار بود در کشور پیاده بشه؟ یکی حقوق زیر یک میلیون و یکی حقوق بالای 20 میلیون. مگر طبق قانون حداکثر حقوق 7 برابر حداقل حقوق تعیین نشده؟ پس ملاحظه می کنید در این صورت کلی از مدیران و کارمندان بایستی حقوق های خود را برگردانند.

 • حمید
  ۴ ۰

  مدیران دولتی در سایه بی خبری مردم همچنان مزایایی تحت عنوان بهره وری - پاداش عملکرد سالانه و ... دریافت میکنند

 • حمید
  ۵ ۰

  مدیران دولتی در سایه بی خبری مردم همچنان مزایایی تحت عنوان بهره وری - پاداش عملکرد سالانه و ... دریافت میکنند

 • حسین
  ۷ ۰

  14 میلیون - 10 میلیون - حتی 8 میلیون هم حقوق نجومی است - جناب آقای حاجی بابایی عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اعداد بازی نکند - در شرایطی که به دست آوردن حتی 1 میلیون تومان در این کشور بسیار مشکل شده - 15 برابر این رقم یا 10 برابر یا حتی 5 برابر این رقم جزو حقوق های نجومی است

 • حسین
  ۱ ۰

  کارمندان و معاونان شهرداری اراک ماهی 350 هزار تومان حق شیر دریافت میکنند !!!!! یعنی به نظر شما خوردن یک لیوان شیر در روز برای یک کارمند 350 هزار تومان در ماه هزینه دارد ؟؟؟ یعنی هر لیوان شیر روزی 10 هزار تومان ؟؟؟

 • مهندس عمران
  ۱ ۰

  کارمندان و مدیران شرکت پتروشیمی شازند سالی 1 میلیون تومان حق ویلای شمال - سالی 500 هزار تومان حق ورزش برای خرید وسایل ورزشی دریافت میکنند - کارمندان و مدیران شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه مرکزی در صورت قبولی در دانشگاه یا کسب نمره حداقل 14 در امتحانات نهایی دبیرستان , یک ماه پاداش دریافت میکنند

 • حمید
  ۱ ۰

  برخی مدیران شرکت مخابرات عیدی 200 میلیونی می گیرند