کد خبر 502590

قیمت خودرو در آستانه عید نوروز

گزارش پیش رو به بررسی قیمت انواع خودرو در آستانه سال نو پرداخته است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، بررسی وضعیت بازار خودرو نشان می دهد که قیمت ها در بازار به یک ثبات رسیده و طبق گفته فعالان بازار، این قیمت‌ها تا عید تثبیت خواهد شد و نوسان خاصی رخ نخواهد داد. پس از کاهش تلاطم در بازار ارز و صرف نظر کردن شورای رقابت از افزایش قیمت کارخانه‌ای خودرو در ۳ماه زمستان امسال، قیمت‌ها در بازار خودروی کشور نیز تقریباً به یک ثبات رسیده و تقاضای کاذب جای خود را به خریداران واقعی داده است و آنطور که فعالان بازار خودرو می‌گویند، پیش بینی می‌شود ثبات قیمت‌ها تا پایان سال و اوایل سال آینده پابرجا باشد و نوسان خاصی در قیمت‌ها رخ ندهد.

در همین راستا نعمت اله کاشانی نسب نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران گفت: بازار تقریباً به ثبات رسیده است و مشتریان واقعی که به دنبال خرید خودرو برای پایان سال و شب عید هستند، به بازار آمده اند و می‌توان گفت که در حال حاضر مصرف کننده واقعی برای مصرف شخصی، خودرو می خرد. با توجه به ثباتی که در بازار ایجاد شده و احتمال افزایش یا کاهش قیمت خودرو وجود ندارد، در حال حاضر بهترین فرصت برای خرید خودرو است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • یکتا
  ۰ ۰

  ۲۰۵

 • فرهاد
  ۰ ۰

  چرا دولت قیمت خودروهای که به مردم میده رو کم نمیکنه؟ من پارسال۳۴میلیون پول واریز کردم برای ۴۰۵ الان از از کجا بیارم ۷۰ میلیون بذارم روش؟
  خدا وکیلی شما نه شرف دارید نه دین و ایمان دارید . خدا نابودتون کنه به حق هرچی اولیا و امام و پیغمبره . فقط همین