کد خبر 497186

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

فرصت پایانی ثبت نام ایران خودرو (تارا +لینک)

پیش فروش محصول جدید شرکت ایران خودرو که از شنبه این هفته آغاز شده بود، پایان روز جاری دوشنبه ۲۲دی ماه پایان خواهد یافت.

برای ثبت نام ایران خودرو اینجا کلیک کنید

(بدون فیلترشکن وارد شوید)

به گزارش اقتصاد آنلاین، موعد تحویل خودرو تارا، از تیر تا دی ماه ۱۴۰۰ پیش بینی شده است. در طرح ایران خودرو،‌ خودرو تارا در رنگ های متنوع و در دو نوع دستی و اتوماتیک عرضه شده است. ویژگی‌ها،‌ تجهیزات و تصاویر محصول جدید ایران خودرو در سایت این شرکت به این نشانی (کلیک کنید) در دسترس همگان قرار دارد. مشتریان نهایی نیز پس از گذشت حداکثر سه روز از اتمام مهلت ثبت نام، از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین خواهند شد.

سایت ثبت نام ایران خودرو

به منظور مشارکت مشتریان واقعی، محدودیت ثبت نام ایران خودرو در این طرح نیز در نظر گرفته شده است. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات دقیق از بخشنامه،‌ به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند. شماره تلفن ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷ مرکز تماس ایران خودرو برای پاسخگویی حین ثبت نام درنظر گرفته شده است.

در حالی که ایران‌ خودرو، از اول هفته جاری، اولین طرح فروش محصول جدید خود (تارا) ر ا در قالب پیش‌فروش با موعد تحویل در تیر تا دی ماه سال آینده، آغاز کرده است، قائم مقام اجرایی مدیرعامل این گروه خودروسازی ضمن اینکه "تارا" را ثمره خلاقیت مهندسان ایرانی خوانده، از برنامه‌ریزی برای تولید ورود ۵۰ هزار دستگاه از این محصول در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر