کد خبر 487482

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

صف خرید بورس امروز ۴برابر فروش شد!

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود سه هزار و ۶۵۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۸۲۵ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به حدود دو هزار و ۸۳۰میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت از معاملات بورس امروز بیشترین تقاضا در صفوف خرید چخزر، خودکفا و خگستر به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام صنایع چوب خزر کاسپین بیش از ۳۲۵میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش گشان، فوکا و فاهواز در نوبت انتظار است.

صف خرید بورس امروز

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۲۳۰میلیارد تومان (۳۴درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۶۸۵میلیارد تومان (۸۳درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۸۰نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۰نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است.

«محصولات غذایی و آشامیدنی» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای حدود ۳۸۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «خودرو و ساخت قطعات» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن بیش از ۳۴۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه « هتل و رستوران» با فشار فروش ۱۲۵میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۴ درصد از چهار هزار و ۴۸۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع چهار هزار و ۳۹۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۰۲درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هشت هزار و ۸۶۵میلیارد تومان خواهد رسید.

صف خرید بورس امروز

بیشتر بخوانید
ارسال نظر