کد خبر 483809

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

ثبت نام ایران خودرو / نتایج جدیدترین قرعه کشی

۱۰ هزار مشتری نهایی هشتمین فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو مشخص شدند.

برای مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو اینجا کلیک کنید

(بدون فیلترشکن وارد شوید)

به گزارش اقتصاد آنلاین، با انجام قرعه‌ کشی در حضور نمایندگان نهادهای ناظر، ۱۰ هزار مشتری نهایی برای چهار محصول عرضه شده در هشتمین مرحله فروش فوق‌ العاده ایران‌ خودرو به همراه ۵۰ درصد ظرفیت ذخیره مشخص شدند.

اسامی منتخبان پس از تایید فرآیند قرعه‌کشی توسط نهادهای ناظر در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به  نشانی esale.ikco.ir قرار خواهد گرفت.

پیامک اطلاع رسانی به  نفرات منتخب ارسال خواهد شد. با این حال و برای اطمینان بیشتر، متقاضیان نتایج را از طریق سایت فروش دنبال کنند. پذیرفته شدگان این طرح فروش به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به پرداخت وجه کامل خودرو مطابق با بخش‌نامه فروش اقدام کنند. در صورت واریز نشدن وجه،‌ نفرات دیگر از فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

در هشتمین مرحله فروش فوق‌ العاده محصولات ایران‌ خودرو، چهار خودروی پژو پارس بنزینی، پژو پارس با موتور TU5، پژو ۲۰۶ تیپ دو و دناپلاس عرضه شد.

سند خودروها به مدت یک سال در رهن ایران‌ خودرو خواهد بود و برگه اسناد پس از تسویه مشتریان، چاپ و در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید ۲۵۰ هزار و ۳۳۰ دستگاه خودرو از سوی گروه صنعتی ایران‌ خودرو از ابتدای امسال تا پایان مهرماه است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • محمد صالح
  ۱ ۰

  پژو پارس

 • سید مهدی آگل سانیجی
  ۰ ۰

  سلام خسته نباشید،خداکنه بعدازهشت دوره ثبته نام،این سری اسمم دربیاید.خدایاشکرت

 • صابر
  ۰ ۰

  ثبت نام ایران خودرو