کد خبر 482065

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

صف‌ فروش ۳۰۰۰ میلیاردی بورس امروز!

در جریان معاملات بورس امروز، در ساعت ۹ و ۴۵دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۸۵۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش سه هزار و ۴۶۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به هزار و ۶۱۰میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت از معاملات بورس امروز بیشترین عرضه در صفوف فروش وآیند، وملی و کیسون به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده ۳۱۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید بترانس، شپنا و خساپا در نوبت انتظار است.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

بورس امروز

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۱۱۰میلیارد تومان (۶۰درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر هزار و ۴۵۸میلیارد تومان (۴۲ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۳۰ نماد و حجم صف‌های فروش در ۶۸ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف کاشی سعدی (کسعدی) به ۱۰.۷درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبوه سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۴۲۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «دباغی، پرداخت چرم و ساخت انواع پاپوش» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۹۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «فرآورده‌های نفتی» با تقاضای خرید ۲۱۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۳ درصد از پنج هزار و ۳۲۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و ۱۴۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۶۹ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هشت هزار و ۴۶۰میلیارد تومان خواهد رسید.

بورس امروز

بیشتر بخوانید
ارسال نظر