کد خبر 478092

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

صف‌ فروش ۴.۲هزار میلیاردی بورس تهران!

در ساعت ۹ و۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید بازار سهام حدود ۶۹۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش چهار هزار و ۲۰۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۵۰۰میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تا این ساعت از معاملات بورس امروز بیشترین عرضه در صفوف فروش دی، وملی و وآیند به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک دی ۲۷۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید جوین، سدبیر و گدنا در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۵۴۰ میلیارد تومان (۷۹ درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۶۰۰میلیارد تومان (۳۸ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۵نماد و حجم صف‌های فروش در ۸۴نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف کاشی سعدی (کسعدی) به ۱۰.۳درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

صف‌ فروش ۴.۲هزار میلیاردی بورس تهران

«انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۶۰۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «بانک‌ها و موسسات اعتباری» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۵۳۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «زراعت و خدمات وابسته» با تقاضای خرید ۱۰۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۳درصد از چهار هزار و ۹۰۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزارمیلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۲۵۰درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶هزار و ۸۰۰میلیارد تومان خواهد رسید.

صف‌ فروش ۴.۲هزار میلیاردی بورس تهران

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    انشالله که دلار میشه 5هزار به حق تمام انسانهای پاک وتمام کسانی که در جنگ 8َساله به ناحق کشته شدند

  • سمینه نرماشیری
    ۰ ۰

    سهام عدالت