کد خبر 476748

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت روز دلار ، طلا و سکه

قیمت جدید دلار سکه طلا یورو در سومین روز از تیر ماه سال جاری اعلام شد.

برای عضویت در کانال تلگرام اقتصادآنلاین اینجا کلیک کنید
 

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۴/۳)

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس)، امروز پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ در صرافی‌های بانکی برای خرید ۲۳ هزار و ۳۷۲ تومان و برای فروش ۲۳ هزار و ۸۴۴ تومان است. همچنین قیمت هر اسکناس یورو نیز برای خرید در صرافی‌های بانکی ۲۷ هزار و ۶۲۱ تومان و برای فروش ۲۸ هزار و ۱۷۹ تومان است.

 

 

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۳ تیر ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۲۷۶ هزارتومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰ میلیون ۱۹۸ هزارتومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۵۶۵ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۲۹۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۷۶ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۳۲ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۴/۲)

به گزارش اقتصادآنلاین، بر خلاف بازار آزاد، در صرافی‌ها قیمت دلار با ۲۰۰تومان افزایش به ۲۳۹۵۰ برای فروش و ۲۳۶۰۰تومان برای خرید رسید.یورو در صرافی‌ها با قیمت ۲۸۵۰۰تومان فروخته می‌شود و نرخ خرید آن از فروشنده ۲۸۰۵۰تومان است.امروز سامانه نیما قیمت فروش دلار را با حدود ۷۰تومان افزایش در مقایسه با دیروز، ۲۱۰۳۱تومان و یورو را ۲۵۰۴۹تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۲ تیر ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۳۶۷ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰ میلیون ۲۹۹ هزارتومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۶۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۰۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۸۰ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۴۲ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۴/۱)

به گزارش اقتصادآنلاین، روند افزایشی بازار ارز امروز هم ادامه دارد و دلار نسبت به دیروز ۲۰۰تومان و یورو ۴۰۰تومان گران شده است. به این ترتیب امروز قیمت دلار در بازار آزاد به ۲۴۲۵۰ و یورو به ۲۸۸۰۰تومان افزایش یافت.قیمت فروش دلار در صرافی‌ها نیز به ۲۳۸۰۰ و خرید آن به ۲۳۴۵۰تومان رسید. همچنین قیمت خرید و فروش یورو در این بازار به ترتیب ۲۷۷۰۰ و ۲۸۱۵۰تومان است. سامانه نیما قیمت فروش دلار را ۲۰۹۶۴ و یورو را ۲۴۸۸۸تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۱ تیر ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۳۲۳ هزارتومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰ میلیون ۱۹۸ هزارتومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۶۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۰۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۸۳دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۳۵ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۳۱)

به گزارش اقتصادآنلاین، بازار ارز برخلاف روند نزولی روز شنبه، از دیروز افزایشی شده و دلار از ۲۳۶۵۰ به ۲۳۹۴۰تومان در بازار آزاد امروز رسیده و قیمت یورو هم ۲۸۲۰۰تومان است.همچنین در صرافی‌ها قیمت فروش دلار به ۲۳۶۵۰ و خرید آن به ۲۳۲۵۰تومان رسید. یورو هم با قیمت ۲۸۰۵۰تومان فروخته می‌شود و نرخ خرید آن از فروشنده ۲۷۶۰۰تومان است. سامانه نیما قیمت فروش دلار را برای بازار امروز ۲۱۰۲۰ و یورو را ۲۴۹۳۹تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون۲۷۱ هزارتومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰ میلیون ۲۰۱ هزارتومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۵۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۲۵۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۷۷دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۲۷ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۳۰)

به گزارش اقتصادآنلاین، در بازار امروز قیمت دلار و یورو مجددا کاهش یافت. در جریان معاملات بازار آزاد قیمت دلار با افت ۳۰۰تومانی در مقایسه با دیروز به ۲۳۶۵۰ و یورو با ۹۵۰تومان کاهش به ۲۸هزار تومان رسید.در تابلوی صرافی‌ها دلار با قیمت ۲۳۴۰۰ برای فروش و ۲۳۰۵۰تومان برای خرید نمایان شد. قیمت خرید و فروش یورو هم در این بازار به ترتیب ۲۷۷۰۰ و ۲۸۲۰۰تومان است. در سامانه نیما قیمت فروش دلار ۲۰۸۹۱ و یورو ۲۴۸۰۲تومان اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین ، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۱۹۱ هزارتومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۹ میلیون ۹۹۹ هزارتومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۵۴۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۴۵ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۶۴دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۱۵ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۲۹)

به گزارش اقتصادآنلاین، امروز قیمت خرید هر دلار ۲۳ هزار و ۳۴۴ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۷ هزار و ۹۷۵ تومان بود.علاوه بر این، نرخ خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۳ هزار و ۷۶۲ تومان و نرخ فروش آن ۲۳ هزار و ۹۷۸ تومان اعلام شد.   نرخ خرید یورو در این بازار ۲۸ هزار و ۲۰۹ تومان و نرخ فروش آن نیز ۲۸ هزار و ۴۶۵ تومان اعلام شد. همچنین در سامانه نیما در معاملات دیروز، حواله یورو به قیمت ۲۵ هزار و ۷۰ تومان فروخته و حواله دلار به قیمت ۲۱ هزار و ۱۱۷ تومان معامله شد.

به گزارش اقتصادآنلاین،  قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۲۹خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۵۸۳هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۳۹۸ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۸۰۰هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۷۰۰هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۲۸۵ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۶۴دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۴۵هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۲۷)

به گزارش اقتصادآنلاین، دلار با افزایش مجدد به ۲۴۳۰۰تومان رسید در آخرین روز معاملات این هفته، قیمت دلار در بازار آزاد با ۱۰۰تومان افزایش به ۲۴۳۰۰ و یورو با افت ۱۰۰تومانی به ۲۹۱۵۰تومان رسید.در صرافی‌های رسمی قیمت فروش دلار به ۲۳۶۵۰ و یورو به ۲۳۳۰۰تومان افزایش یافت. قیمت خرید و فروش یورو هم به ترتیب ۲۸۳۰۰ و ۲۸۷۰۰تومان است. سامانه نیما قیمت فروش دلار را ۲۰۷۰۴ و یورو را ۲۵۰۸۸تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۲۷خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۷۳۶هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۶۰۱هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۸۵۰هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۷۵۰هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۰۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۰۸دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۷۱هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۲۶)

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات روز چهارشنبه، دلار در بازار آزاد در قیمت ۲۴۱۰۰تومان ثابت ماند و یورو با رشد ۵۰تومانی به ۲۹۲۰۰تومان رسید.صرافی‌های رسمی دلار را با قیمت ۲۳۶۰۰تومان می‌فروشند و قیمت خرید آن هم ۲۳۳۰۰تومان است. امروز یورو با قیمت ۲۸۴۵۰تومان در صرافی‌ها فروخته می‌شود و قیمت آن برای خرید هم ۲۸۰۵۰تومان اعلام شد.در سامانه نیما دلار برای فروش به ۲۰۵۹۱ و یورو به ۲۴۹۶۰تومان افزایش یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز۲۶خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۶۳۸ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۵۰۲ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۷۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۰۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۶۰ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۷۰ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۲۵)

به گزارش اقتصادآنلاین،  امروز قیمت دلار در بازار آزاد به ۲۴۰۵۰ و یورو به ۲۹۱۵۰تومان رسید. صرافی‌های رسمی دلار را با قیمت ۲۳۵۵۰تومان می‌فروشند و قیمت خرید دلار هم ۲۳۲۰۰تومان است. قیمت خرید و فروش یورو هم به ترتیب ۲۷۹۵۰ و ۲۸۳۵۰تومان است. سامانه نیما قیمت فروش دلار را ۲۰۵۱۶ و یورو را ۲۴۸۷۹تومان اعلام کرد.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز۲۵خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۶۰۱ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۵۵۱ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۷۲۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۲۹۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۶۶ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۶۸ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۲۴)

به گزارش اقتصادآنلاین،  امروز دلار با کاهش ۱۰۰تومانی نسبت به دیروز مجددا به کانال ۲۳هزار تومان بازگشت. به این ترتیب در بازار آزاد قیمت فروش دلار به ۲۳۹۵۰ و یورو به ۲۸۹۰۰تومان کاهش یافت. همچنین در صرافی‌های رسمی قیمت فروش هر اسکناس دلار آمریکا به ۲۳۵۵۰ و خرید آن به ۲۳۲۰۰تومان رسید. قیمت خرید و فروش یورو هم در این بازار به ترتیب ۲۸۳۰۰ و ۲۸۷۰۰تومان است. سامانه نیما هم قیمت فروش دلار را ۲۰۵۶۹ و یورو را ۲۴۹۰۶تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز۲۴خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۶۵۶ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۵۹۸ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۷۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۰۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۶۴ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۷۵ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۲۳)

در معاملات امروز بازار آزاد تهران دلار با رشد ۳۰۰تومانی در مقایسه با دیروز به ۲۴هزار تومان و یورو هم به ۲۸۹۰۰تومان رسید.بر اساس قیمت‌هایی که کانون صرافان منتشر کرده، در صرافی‌های رسمی قیمت فروش دلار ۲۳۵۰۰ و خرید آن ۱۳۱۵۰تومان است.یورو در این بازار با قیمت ۲۸۳۵۰تومان فروخته می‌شود و قیمت خرید آن از فروشنده هم ۲۷۹۵۰تومان است.سامانه نیما هم قیمت فروش دلار را ۲۰۴۱۸ و یورو را ۲۴۷۰۵تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۲۳ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۶۵۲ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۵۵۱ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۷۹۵ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۰۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۷۷ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۷۰ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۲۲)

به گزارش اقتصادآنلاین، کانون صرافان نرخ انواع ارز برای بازار امروز ۲۲خرداد ماه را اعلام کرد. بر این اساس امروز قیمت دلار در بازار آزاد با ۴۰۰تومان کاهش نسبت به پنجشنبه به ۲۳۶۵۰ و یورو با افت ۵۰۰تومانی به ۲۸۶۰۰تومان رسید.در صرافی‌ها قیمت فروش دلار به ۲۳۳۵۰ و خرید آن به ۲۲۹۵۰تومان کاهش یافت. قیمت خرید و فروش یورو هم به ترتیب ۲۸۱۵۰ و ۲۸۶۵۰تومان است.سامانه نیما قیمت فروش دلار را ۲۰۵۴۸ و یورو را ۲۴۸۶۳تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۴۵۱ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۴۰۲ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۷۳۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۷۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۲۹۵ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۸۷ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۶۴ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۲۰)

به گزارش اقتصادآنلاین،  قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ در صرافی‌های بانکی برای خرید به ۲۳ هزار و ۱۱۳ تومان و برای فروش به ۲۳ هزار و ۵۸۰ تومان رسید.همچنین قیمت هر اسکناس یورو برای خرید ۲۸ هزار و ۱۶۵ تومان و برای فروش ۲۸ هزار و ۷۳۴ تومان است.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۶۷۱ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۶۰۲ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۸۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۰۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۸۰ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۷۶ هزار تومان است

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۱۹)

به گزارش اقتصادآنلاین، بر این اساس قیمت دلار در بازار آزاد ۲۴۰۵۰ و یورو ۲۹۱۵۰تومان است. قیمت خرید و فروش دلار در صرافی‌ها به ترتیب ۲۳۲۵۰ و ۲۳۵۵۰تومان اعلام شد. یورو در صرافی‌ها با قیمت ۲۸۷۵۰تومان فروخته می‌شود و قیمت خرید آن از فروشنده ۲۸۳۵۰تومان است. در سامانه نیما هم قیمت فروش دلار به ۲۰۴۰۲ و یورو به ۲۴۸۴۶تومان رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۱۹ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۷۴۸ هزارتومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۶۴۸ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۹۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۵۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۹۲ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۷۴ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۱۸)

به گزارش اقتصادآنلاین، طبق نرخ‌های اعلام شده از سوی کانون صرافان، امروز قیمت دلار در بازار آزاد ۲۴هزار و یورو ۲۹۱۰۰تومان است. در صرافی‌ها قیمت فروش هر اسکناس دلار آمریکا به ۲۳۵۰۰ و خرید آن به ۲۳۱۵۰تومان رسید. یورو هم در این بازار با قیمت ۲۸۷۵۰تومان فروخته می‌شود و نرخ خرید آن از فروشنده ۲۸۳۰۰تومان است. قیمت فروش دلار و یورو در سامانه نیما به ترتیب ۲۰۳۳۳ و ۲۴۸۰۴تومان اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین،قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۷۸۸ هزارتومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۷۰۱ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۹۲۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۴۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۹۷ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۸۵ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۱۷)

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات بازار آزاد تهران، قیمت دلار با ۱۰۰تومان افزایش نسبت به پنجشنبه به ۲۴هزار و یورو هم با همین میزان رشد ارزش به ۲۹۲۰۰تومان رسید.در صرافی‌ها قیمت فروش دلار ۲۳۵۵۰ و خرید آن ۲۳۱۵۰تومان است. همچنین در این بازار یورو با قیمت ۲۸۷۰۰تومان فروخته می‌شود و قیمت خرید آن ۲۸۲۰۰تومان است.

به گزارش اقتصادآنلاین،قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۷۷۱ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۷۰۱ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۹۳۵ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۴۵ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۸۳ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۸۵ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۱۳)

به گزارش اقتصادآنلاین، بر این اساس قیمت دلار در بازار آزاد به ۲۳۹۰۰ و یورو به ۲۹۱۰۰تومان رسید.در تابلوی صرافی‌ها دلار با قیمت ۲۳۳۵۰برای فروش و ۲۳هزار تومان برای خرید نمایان شد. قیمت خرید و فروش یورو هم در صرافی‌ها به ترتیب ۲۸۰۵۰ و ۲۸۵۰۰تومان است.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۷۹۸ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۷۰۲ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون ۹۳۵ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۴۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۹۵ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۸۷ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۱۲)

به گزارش اقتصادآنلاین، بر اساس قیمت‌های اعلام شده از سوی کانون صرافان، امروز قیمت دلار با ۱۵۰تومان کاهش در مقایسه با دیروز به ۲۳۹۰۰ و یورو به ۲۹۰۵۰تومان کاهش یافت.در صرافی‌ها قیمت فروش دلار به ۲۳۳۵۰ و خرید آن به ۲۳۰۵۰تومان رسید. یورو با قیمت ۲۸۵۰۰تومان فروخته می‌شود و نرخ خرید آن از فروشنده ۲۸۱۰۰تومان است.سامانه نیما قیمت فروش دلار را ۲۰۳۲۶ و یورو را ۲۴۸۸۲تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۹۳۰ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۷۳۲ هزارتومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون ۷۵ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۶۲ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۹۸ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۸۸ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۱۱)

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر اسکناس دلار آمریکا، امروز سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ در صرافی‌های بانکی برای خرید به ۲۳ هزار و ۷۲ تومان و برای فروش به ۲۳ هزار و ۵۳۸ تومان رسید. همچنین قیمت هر اسکناس یورو برای خرید ۲۷ هزار و ۶۹۸ تومان و برای فروش به ۲۸ هزار و ۲۵۷ تومان رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۸۳۳ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۷۷۱ هزارتومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۱۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۴۵ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۱۳ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۹۵ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۱۰)

به گزارش اقتصادآنلاین، درحالیکه دیروز قیمت دلار تا ۲۴۷۰۰تومان بالا رفته بود، از عصر دیروز وارد مدار نزولی شد تا جاییکه امروز به ۲۴هزار تومان رسید.قیمت یورو هم در بازار آزاد به ۲۹۱۵۰تومان کاهش یافت.در تابلوی صرافی‌ها دلار با قیمت ۲۳۳۵۰ برای فروش و ۲۳۰۵۰تومان برای خرید نمایان شد. قیمت خرید و فروش یورو هم در این بازار به ترتیب ۲۷۹۵۰ و ۲۸۳۵۰تومان است.سامانه نیما قیمت فروش دلار را ۲۰۴۴۵ و یورو را ۲۴۹۲۴تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۷۳۲ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۶۴۸ هزارتومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۳۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۰۵ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۹۴ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۹)

به گزارش اقتصادآنلاین،امروز قیمت دلار در واکنش به خبر عزل همتی از ریاست بانک مرکزی نسبت به روز گذشته ۶۰۰تومان و یورو ۸۰۰تومان گران شد.بر اساس قیمت‌های اعلام شده از سوی کانون صرافان، دلار به ۲۴۷۰۰ و یورو به ۳۰هزار تومان افزایش یافت.در صرافی‌ها قیمت فروش دلار به ۲۴۱۰۰ و خرید آن به ۲۳۷۰۰تومان رسید.قیمت خرید و فروش یورو هم در صرافی‌ها به ترتیب ۲۸۶۰۰ و ۲۹۱۵۰تومان است.سامانه نیما قیمت فروش دلار را ۲۰۴۳۳ و یورو را ۲۴۹۰۹تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۹ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۹۴۶ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۸۹۸ هزارتومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان، ربع سکه۴ میلیون و ۱۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۶۵ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۰۳ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۱۰۹ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۸)

به گزارش اقتصادآنلاین، طبق نرخ‌های اعلام شده از سوی کانون صرافان برای معاملات امروز ۸خرداد، قیمت دلار و یورو نسبت به پنجشنبه هفته پیش ۷۰۰تومان گران شده است.به این ترتیب قیمت دلار در بازار آزاد به ۲۳۸۵۰ و یورو به ۲۸۹۰۰تومان رسید. در صرافی‌ها قیمت فروش دلار با رشد ۶۰۰تومانی نسبت به آخرین نرخ هفته پیش، ۲۳۳۰۰ و خرید آن ۲۲۹۰۰تومان است.قیمت خرید و فروش یورو هم به ترتیب به ۲۷۴۰۰ و ۲۷۸۵۰تومان افزایش یافت. سامانه نیما قیمت فروش دلار را ۲۰۴۳۸ و یورو را ۲۴۹۲۲تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین،  قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۶۶۲ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۱۰۱ هزارتومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۲۰ هزار تومان، ربع سکه ۳میلیون و ۹۱۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون  و ۳۱۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۰۳ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۸۳ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۶)

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس)، امروز پنجشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰ در صرافی‌های بانکی برای خرید به ۲۲ هزار و ۲۰۳ تومان و برای فروش به ۲۲ هزار و ۶۵۲ تومان رسید.همچنین قیمت یورو برای خرید ۲۷ هزار و ۱۷۵ تومان و برای فروش ۲۷ هزار و ۷۲۴ تومان است.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۶ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۳۱۷ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۹۸ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲میلیون  و ۳۰۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۰۰ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۴۵ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۵)

به گزارش اقتصادآنلاین،کانون صرافان قیمت دلار و یورو در بازارهای امروز پنجم خرداد ماه را اعلام کرد.بر این اساس قیمت دلار و یورو در بازار آزاد با افزایش ۲۰۰تومانی در مقایسه با دیروز به ترتیب به ۲۳۲۰۰ و ۲۸۲۵۰تومان رسید.در صرافی‌ها نیز قیمت فروش دلار به ۲۲۵۰۰ و خرید آن به ۲۲۱۵۰تومان افزایش یافت.قیمت خرید و فروش یورو هم در این بازار به ترتیب ۲۷۰۵۰ و ۲۷۴۵۰تومان است.در سامانه نیما قیمت فروش دلار را به ۲۰۴۱۴ و یورو را به ۲۴۹۷۶تومان کاهش یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۵ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۲۹۳ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۹۸ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۹۲۰ هزار تومان، ربع سکه ۳میلیون و ۸۴۵ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲میلیون  و ۲۶۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۰۴ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۴۷ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۴)

به گزارش اقتصادآنلاین، بر اساس قیمت‌هایی که کانون صرافان اعلام کرده، امروز دلار با کاهش ۱۵۰تومانی در مقایسه با دیروز به کانال ۲۲هزار تومان بازگشت.به این ترتیب قیمت دلار در بازار آزاد به ۲۲۹۵۰ و یورو به ۲۸هزار تومان کاهش یافت.در صرافی‌ها قیمت فروش دلار به ۲۲۴۰۰ و خرید آن به ۲۲۰۵۰تومان رسید.یورو در این بازار با قیمت ۲۷۳۵۰تومان فروخته می‌شود و نرخ خرید آن از فروشنده ۲۶۹۵۰تومان است.سامانه نیما قیمت فروش دلار را ۲۰۴۵۰ و یورو را ۲۴۹۶۸تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۳ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون ۷۴ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون۵۱ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲میلیون  و ۳۰۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۸۲ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۲۸ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۳)

به گزارش اقتصادآنلاین، کانون صرافان اولین نرخ ارز برای بازار امروز سوم خرداد ماه را اعلام کرد که بر اساس آن دلار با رشد ۳۵۰تومانی نسبت به دیروز وارد کانال ۲۳هزار تومان شده است. به این ترتیب قیمت دلار به ۲۳۲۰۰تومان رسید و قیمت یورو هم با همین مقدار افزایش ۲۸۱۰۰تومان است.

در صرافی‌ها قیمت فروش دلار به ۲۲۵۵۰ و خرید آن به ۲۲۱۵۰تومان رسید. یورو هم با قیمت ۲۷۴۵۰تومان فروخته می‌شود و قیمت خرید آن در تابلوی صرافی‌ها ۲۷۰۵۰تومان نمایان شد. در سامانه نیما دلار همچنان کانال ۲۰هزار تومان را حفظ کرده است؛ امروز این سامانه قیمت فروش دلار را ۲۰۵۸۵ و یورو را ۲۵۰۷۳تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۳ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون  ۲۱۲ هزارتومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون۱۹۷ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۸۵۰هزار تومان، ربع سکه ۳میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲میلیون  و ۲۵۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۸۳ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۳۵ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۲)

به گزارش اقتصادآنلاین، کانون صرافان قیمت دلار و یورو را برای بازار امروز دوم خرداد ماه اعلام کرد. بر این اساس دلار در بازار آزاد با قیمت ۲۲۸۵۰ و یورو ۲۷۸۰۰تومان ثابت ماند.صرافی‌ها دلار را با قیمت ۲۲۳۵۰تومان می‌فروشند و نرخ خرید آن از فروشنده ۲۲۰۵۰تومان است. قیمت خرید و فروش یورو هم به ترتیب به ۲۶۸۵۰ و ۲۷۳۰۰تومان رسید. سامانه نیما قیمت فروش دلار را ۲۰۵۸۸ و یورو را ۲۵۰۷۰تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۲ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون  ۲۲ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۹میلیون ۹۹۷ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۷۶۰ هزار تومان، ربع سکه ۳میلیون و ۷۸۵ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲میلیون  و ۲۴۵ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۸۱ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۲۱ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۳/۱)

به گزارش اقتصادآنلاین، بر اساس قیمت‌هایی که کانون صرافان اعلام کرده، دلار در بازار آزاد امروز اول خرداد ماه با قیمت ۲۲۹۰۰ و یورو ۲۷۸۰۰تومان فروخته می‌شود.در صرافی‌ها دلار با قیمت ۲۲۳۵۰تومان برای فروش و ۲۲هزار تومان برای خرید نمایان شد.قیمت خرید و فروش یورو هم در این بازار به ترتیب ۲۶۷۵۰ و ۲۷۲۰۰تومان است.سامانه نیما قیمت فروش دلار را ۲۰۶۶۸ و یورو را ۲۵۱۶۸تومان اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون  ۶۴ هزارتومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۹میلیون ۹۹۸ هزارتومان، نیم سکه ۵میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲میلیون  تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۸۱ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۱۹ هزار تومان است.

قیمت ارز دلار سکه طلا یورو (۱۴۰۰/۲/۱۵)

به گزارش اقتصادآنلاین، طبق قیمت‌هایی که کانون صرافان اعلام کرده، قیمت فروش دلار در صرافی‌ها بین ۲۱۲۰۰ تا ۲۱۵۰۰ و خرید آن بین ۲۰۶۰۰ تا ۲۱۲۰۰تومان در نوسان است.همچنین قیمت دلار در بازار آزاد با افت ۴۵۰تومانی نسبت به پنجشنبه هفته گذشته به ۲۱۶۰۰ و یورو به ۲۵۸۰۰تومان کاهش یافت. قیمت فروش دلار در سامانه نیما ۲۱۲۵۰ و یورو ۲۶۹۲۸تومان است.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به ۹میلیون و ۴۴۵هزار تومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۹میلیون ۴۸۱تومان، نیم سکه ۵میلیون و ۲۵۰هزار تومان، ربع سکه ۳میلیون و ۳۳۵هزار تومان و سکه یک گرمی ۱میلیون و ۸۶۷هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۷۶ دلار و و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۲۳هزار تومان است.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو(۱۴۰۰/۲​/۱​)

به گزارش اقتصادآنلاین، کانون صرافان قیمت دلار و یورو برای بازار امروز اول اردیبهشت ماه را اعلام کرد. بر این اساس قیمت دلار در بازار آزاد با رشد ۵۵۰تومانی به ۲۴۲۵۰تومان رسید و قیمت یورو هم تا ۲۹۱۰۰تومان افزایش یافت.در صرافی‌های رسمی دلار کانال ۲۳هزار تومان را حفظ کرده و قیمت آن برای فروش ۲۳۳۵۰ و خرید ۲۳۰۵۰تومان است. یورو با قیمت ۲۷۶۵۰ به فروش می‌رسد و قیمت خرید آن ۲۷۶۴۰تومان اعلام شد.در سامانه نیما قیمت فروش دلار ۲۳۲۲۸ و یورو ۲۸۰۷۹تومان است.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۱ اریبهشت ماه ۱۴۰۰ به ۱۰ میلیون و ۲۱۹هزار تومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰میلیون ۹۸ هزار تومان، نیم سکه ۵میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۸۵ دلار و و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۲۶هزار تومان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • شهروند
  ۵ ۰

  علی برکت الله

 • ناشناس
  ۱ ۱

  ممنون

 • ناشناس
  ۳ ۰

  چه خبر جالبیه. سپاس

 • محمد‌علی
  ۷ ۰

  چرا جدولی اعلام نمیکنید توضیحات زیادی خسته کننده است

 • سیف اله
  ۰ ۰

  سیف الله صمدیان عکسهای جدید برای وام ازدواج فرزندان خود در مورد پرونده

 • مهدی منتظری
  ۱ ۰

  بازر دلار و ارز در چه هالی است

 • Mehrdad Adineh
  ۱ ۰

  درود با یک جدول یا منحنی ارائه قیمت ها و روند آسان تر خواهد شد.

 • املچامچاامخچتچخچخچ
  ۰ ۰

  هفعخخحخ90ت

 • ناشناس
  ۱ ۱

  طلا وارز از این هم پایین تر میاد تا اخر تابستان که به تعادل خودش برسه مگر رخداد جهانی اتفاق بیفته که کلا همه تحلیل ها برعکس بشه

 • علی
  ۰ ۱

  توجه توجه توجه
  با توجه به افزایش کهکشانی قیمتهای جهانی و توروم ایران و تورم کهکشانی چاپ پول و دستکاری بورس ایران و بستن تمام کدهای حقوقیها جهت معامله نکردن و جلو گیری از رشد بورس.
  (نه جلسه و نه سران قوا و نه پول و نه از صندوق توسعه ملی) تنها فقط فقط فقط راه برگشت بورس و اعتماد سرمایه گزاران فقط برداشتن دامنه نوسان است وگرنه بورس تا ۱۰سال دیگه همینه

 • ناشناس
  ۱ ۱

  توی این شرایط خرید سکه =سکته چون بزودی سقوط قیمت اون هم با مغز خواهیم داشت .

 • مینا
  ۰ ۰

  این اقا که مامور با چاقو زده باید دستش قطع کرد چون برای دس