کد خبر 470664

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

سهام عدالت (قیمت ۱۳۹۹/۹/۱۱)

ارزش پرتفوی سهام عدالت در یازدهم آذر ماه ۱۳۹۹ اعلام شد.

آخرین اخبار مربوط به «سهام عدالت» را اینجا بخوانید

ارزش سهام عدالت من (۱۱ آذر ماه)

به گزارش اقتصاد آنلاین، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت با رشد همراه بود و درمقایسه با روز گذشته، ۰.۴درصد (۴۴هزار تومان) افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۲میلیون و ۹۳هزار تومان و ۲۲میلیون و ۷۷۷هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۷میلیون و ۲۵۵هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۰ آذر ماه)

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در پایان معاملات بورس امروز ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۱۱ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۶۹۰ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۲۱۲ هزار و ۹۰۲ تومان افزایش یافت. ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته ۱.۹ درصد رشد داشت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۸۳۰ هزار و ۸۱۴ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۹ آذر ماه)

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۲.۱درصد (۲۳۸هزار تومان) افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۱میلیون و ۷۰۲هزار تومان و ۲۲میلیون و ۴۱هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانس سهام عدالت به ۷میلیون و ۲۱هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۸ آذر ماه)

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با آخرین روز معاملاتی هفته گذشته، ۲.۲درصد (۲۵۲هزار تومان) افزایش یافت و ارزش سبد سهام ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۱میلیون و ۴۶۴هزار تومان و ۲۱میلیون و ۵۹۱هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۶میلیون و ۸۷۸هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۵ آذر ماه)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته که با افت همراه بود، ۲.۰درصد (۲۲۰هزار تومان) افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۱میلیون و ۲۱۲هزار تومان و ۲۱میلیون و ۱۱۷هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و۷۲۷هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۴ آذر ماه)

ارزش سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت در پایان معاملات بورس امروز به رقم 11 میلیون و 132 هزار تومان رسید.

ارزش سهام عدالت من (۳ آذر ماه)

پس از پایان معاملات بورس امروز، ارزش هر برگه سهام عدالت 500 هزارتومانی دارندگان این سهام به 10 میلیون و هشتصد هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته معاملات کاهش 50 هزار تومانی را تجربه کرده است.  

ارزش سهام عدالت من (۲ آذر ماه)

به گزارش اقتصادآنلاین، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با اولین روز معاملاتی در هفته جاری با کاهش همراه بود و ۰.۴ درصد (۴۴هزار تومان) افت کرد و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۱ میلیون و ۵۶هزار تومان و ۲۰ میلیون و ۸۲۵هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۶۳۳هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۲۸ آبان ماه)

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت با رشد همراه بود و در مقایسه با روز گذشته، ۴.۱ درصد (۴۳۱هزار تومان) افزایش یافت. ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۰ میلیون و ۹۱۲هزار تومان و ۲۰ میلیون و ۵۵۲هزار تومان رسید.با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۵۴۷هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۲۷ آبان ماه)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت رشد کرد و درمقایسه با روز گذشته، ۳.۶ درصد (۳۶۳هزار تومان) افزایش داشت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۰ میلیون و ۴۸۱هزار تومان و ۱۹ میلیون و ۷۴۱هزار تومان رسید.با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۲۸۸هزار تومان رسیده است. 

ارزش سهام عدالت من (۲۶ آبان ماه)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت با رشد همراه بود و درمقایسه با روز گذشته، ۲.۲ درصد (۲۱۶هزار تومان) افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۰ میلیون و ۱۱۸هزار تومان و ۱۹ میلیون و ۵۸هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۷۰هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۲۵ آبان ماه)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت با افزایش همراه بود و درمقایسه با روز گذشته، ۱.۸درصد (۱۷۵هزار تومان) افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۹ میلیون و ۹۰۲هزار تومان و ۱۸میلیون و ۶۵۱هزار تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۵ ملیون و ۹۴۱هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۲۴ آبان ماه)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در اولین روز معاملاتی هفته جاری با رشد همراه بود و درمقایسه با چهارشنبه (۲۱ آبان ماه)، ۳ درصد (۲۸۵هزار تومان) افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۹ میلیون و ۷۲۷هزار تومان و ۱۸ میلیون و ۳۲۱هزار تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۸۳۶هزار تومان رسیده است. 

ارزش سهام عدالت من (۲۱ آبان ماه)

ارزش سهام عدالت که در هفته‌های اخیر با کاهش قابل توجه‌ای همراه بود، امروز بازدهی مثبت را ثبت کرد. به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت پس از چندین هفته متوالی که با افت همراه بود، امروز درمقایسه با روز گذشته، ۱.۰ درصد (۹۳هزار تومان) افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۹ میلیون و ۴۴۲هزار تومان و ۱۷ میلیون و ۷۸۴هزار تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۶۶۵هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۲۰ آبان ماه)

امروز بیستم آبان ماه ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی، به ۸ میلیون و ۹۳۸ هزار و ۶۴ تومان رسید.

ارزش سهام عدالت من (۱۹ آبان ماه)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت با کاهش همراه بود و درمقایسه با روز گذشته، ۲.۸ درصد (۲۶۶هزار تومان) افت کرد و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۹ میلیون و ۳۷۴هزار تومان و ۱۷ میلیون و ۶۵۷هزار تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۶۲۴هزار تومان رسیده است. 

ارزش سهام عدالت من (۱۸ آبان ماه)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۲.۳درصد (۲۳۱هزار تومان) افت کرد و بر این اساس، ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۹میلیون و ۶۴۹هزار تومان و ۱۸میلیون و ۱۷۴هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۵میلیون و ۷۸۹هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۷ آبان ماه)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با آخرین روز معاملاتی هفته گذشته، ۳.۲ درصد (۳۲۶هزار تومان) کاهش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۹ میلیون و ۸۸۰هزار تومان و ۱۸ میلیون و ۶۰۹هزار تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۹۲۸هزار تومان رسیده است. 

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۸/۱۲)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درنهایت به زیر ۱۰ میلیون تومان رسید. ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۲.۰ درصد (۲۰۵هزار تومان) کاهش داشت. به این ترتیب ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۹ میلیون و ۸۸۹هزار تومان و ۱۸ میلیون و ۶۲۷هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۹۳۳هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۸/۱۱)

ارزش سهام عدالت با افت ۳درصدی درمقایسه با روز گذشته (۳۱۷هزار تومان کاهش)، در محدوده ۱۰میلیون تومان قرار گرفت. به این ترتیب، ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۰میلیون و ۹۴هزار تومان و ۱۹میلیون و ۱۳هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۶میلیون و ۵۶هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۸/۱۰)

ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی نیز امروز با افزایش ارزش معاملات بازار رشد داشت و به رقم ۱۰ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید. ارزش سهام عدالت یک میلیونی معادل ۲۰ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان رسیده است. ارزش سهام عدالت ۴۹۲ هزار تومانی به ۱۰ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان رسید.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۸/۷)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۱.۱ درصد (۱۳۹هزار تومان) کاهش یافت و همچنان با افت همراه است. بنابراین، ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۱ میلیون و ۹۳۰هزار تومان و ۲۲ میلیون و ۴۶۴هزار تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۱۵۸هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۸/۶)

به گزارش اقتصادآنلاین، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، ۲.۸ درصد (۳۴۹هزار تومان) افت کرد. ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۲ میلیون و ۶۹هزار تومان و ۲۲ میلیون و ۷۲۵هزار تومان رسید.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۸/۵)

به گزارش اقتصادآنلاین، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت بازهم با کاهش همراه بود و افت ۲.۸ درصدی (۳۵۵هزار تومان درمقایسه با روز شنبه هفته جاری) را ثبت کرد. بنابراین ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۲ میلیون و ۴۱۸هزار تومان و ۲۳ میلیون و۳۸۳هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۴۵۰هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۸/۳)

به گزارش اقتصاد آنلاین، در پایان معاملات روز جاری بازار سهام، ارزش سهام عدالت با کاهشی محسوس همراه بود و در مقایسه با آخرین روز معاملاتی هفته گذشته، ۳.۰ درصد (۳۹۲ هزار تومان) افت کرد. بنابراین ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۲ میلیون و ۷۷۳هزار تومان و ۲۴ میلیون و ۵۲هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۶۶۳هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۲۹)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۴۵۰ هزار تومان (۳.۳ درصد) کاهش یافت و افت قیمت را در سومین روز معاملاتی هفته جاری ثبت کرد. با احتساب این موضوع، ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۳ میلیون و ۲۳۸هزار تومان و ۲۴ میلیون و ۹۲۸هزار تومان رسید. بنابراین، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۹۴۲هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۲۸)

به گزارش اقتصاد آنلاین، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت مانند روز گذشته با کاهش همراه بود و ۴.۳ درصد (۶۱۴ هزار تومان) افت کرد و ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۳ میلیون و ۶۸۸ هزار تومان و ۲۵ میلیون و ۷۷۴ هزار تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۲۱۲ هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۲۷)

به گزارش اقتصادآنلاین، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، ۴۹۵هزار تومان کاهش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۴میلیون و ۳۰۲هزار تومان و ۲۶میلیون و ۹۳۰هزار تومان رسید.

همچنین ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۸میلیون و ۵۸۱هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۲۳)

به گزارش اقتصادآنلاین، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۲۲۸ هزار تومان (۱.۵ درصد) کاهش یافت و کمتر از ۱۵ میلیون تومان شد. ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۴ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان و ۲۷ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۲۲)

به گزارش اقتصادآنلاین، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت بازهم با کاهش همراه بود و در مقایسه با روز گذشته، ۷ هزار تومان (۰.۱ درصد) افت کرد و به این ترتیب، ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۵ میلیون و ۳ هزار تومان و ۲۸ میلیون و ۲۴۴ هزار تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۹ میلیون و ۱ هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۲۱)

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، از ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۴۰۷هزار تومان (۲.۶درصد) کاسته شد و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۵میلیون و ۱۰هزار تومان و ۲۸میلیون و ۲۶۲هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۹میلیون و ۶هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۲۰)

به گزارش اقتصادآنلاین، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۱۹۴ هزار تومان (۱.۳ درصد) افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ۱۵ میلیون و ۴۱۷ هزار تومان و ۲۹ میلیون و ۲۹ هزار تومان رسید. بنابراین، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۹ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۱۹)

به گزارش اقتصادآنلاین، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت با کاهش ۳۶ هزار تومانی (۰/۲درصد) همراه بود و درمقایسه با هفته گذشته کاهش داشت. ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت در روز جاری به ترتیب به ۱۵ میلیون و ۲۲۳هزار تومان و ۲۸ میلیون و ۶۶۳ هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۹ میلیون و ۱۳۳ هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۱۶)

به گزارش اقتصادآنلاین، ارزش سبد دارندگان سهام عدالت با افزایش 200 هزار تومانی نسبت به روز قبل مواجه شد و به 14 میلیون وهفتصد تومان رسید. پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران(چهارشنبه 16 مهر)،  ارزش هر برگه سهام عدالت 490 هزارتومانی دارندگان این سهام به 14 میلیون و هفتصد و سی  هزار تومان رسید که نسبت به روز قبل (سه شنبه 15 مهرماه) حدود 200 هزار تومان افزایش داشته است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۱۴)

به گزارش اقتصادآنلاین، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت ۲.۷ درصد (۴۱۷ هزار تومان) درمقایسه با روز گذشته افت کرد.  ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت در روز جاری به ترتیب به ۱۴ میلیون و ۸۸۲ هزار تومان و ۲۸ میلیون و ۲۱ هزار تومان رسیده است. بنابراین، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۹۲۹ هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۱۳)

به گزارش اقتصاد آنلاین، ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۱۴ میلیون و ۸۲ هزار و ۳۵۸ تومان رسید. بدین ترتیب ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت برای فروش به حدود ۸ میلیون و۴۴۹ هزار و ۴۱۴ تومان رسید.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۱۲)

به گزارش اقتصاد آنلاین، در پایان معاملات امروز (۱۲مهر ماه ۱۳۹۹)، ارزش سهام عدالت درمقایسه با هفته گذشته، ۳.۲ درصد (۴۸۱ هزار تومان) افزایش یافت. ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۵ میلیون و ۶۲۱ هزار تومان و ۲۹ میلیون و ۴۱۳ هزار تومان رسید. بنابراین ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۹ میلیون و ۳۷۲ هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۹)

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۰.۸ درصد (۱۲۴ هزار تومان) افزایش یافت. ارزش سهام ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت در روز جاری به ۱۵ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و ۲۸ میلیون و ۵۰۷ هزار تومان رسیده است. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۹ میلیون و ۸۴ هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۸)

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در پایان معاملات روز جاری بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۳۰۸هزار تومان کاهش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۵میلیون و ۱۶هزار تومان و ۲۸میلیون و ۲۷۳ هزار تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۹میلیون و ۹هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۳۹۹/۷/۷)

به گزارش اقتصاد آنلاین، در پایان معاملات روز جاری (۱۳۹۹/۷/۷) بورس تهران، ارزش سهام عدالت با کاهش یک میلیون و ۶۵۲ هزار تومانی به زیر ۱۵ میلیون تومان رسید.

ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت در روز جاری به ترتیب به ۱۴ میلیون و ۴۲۵ هزار تومان و ۲۸ میلیون و ۸۵۱ هزار تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۸ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان رسیده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲۷ ۳

  کی واریز میشه اذیت شدیم بخدا

  • ناشناس
   ۳ ۱

   هیچ کس نمیتونه به این سوال پاسخ بده کاملا عشقی است!!!!!!

  • ناشناس
   ۰ ۱

   کی واریز میشه

 • حسامی
  ۱۹ ۱

  سلام.. واقعا که مردم رو گول زدن.. از 20 میلیون سهام الان داره نصف میشه..واقعا متاسم واسه سامانه سهام و کسانی که دارن ظلم م از مردم..خدا خوشش نمیاد والا ایجوری مردم رو اذیت میکنین..

  • زهرا
   ۳ ۰

   بخدا مردم گرفتارن پول نیاز دارن اگر پول به مردم نمیدید چرا به مردم گفتید سهام خودرا بفروشند تو رو خدا بریزید توی این وضع گرونی

 • ناشناس
  ۱۸ ۰

  نصف پول سهام ۳۰ درصد ما رو خوردن خدا ازشون نگذره

 • ناشناس
  ۱۱ ۱

  چراسرماروکلاه گذاشتین چراگفتین سهام عدالتوآزادسازی کنین کلی پول دادیم تاآزادش کنیم روزانه داره کم میشه خداحق ماروازتون بگیره

 • ناشناس
  ۱۹ ۱

  سهام چطوری واقعا من فروختم 30درصد حدود2500اومد ولی بعضی حدود 6ملیون اومده جریانش چیه گارگزارا پیگیری کنن

 • نگین
  ۱۵ ۲

  لطفاً محض رضای خدا سهام عدالت ارجاع بدین قوه قضائیه کارگزاری مفید پول ما رو ب یغما برده و زنگ میزنم کارگزاری گوشی قطع می کنن

 • مهسا
  ۱۵ ۵

  ببخشید چطور بفروشیم سهام عدالتمونو

 • فرید
  ۱۷ ۳

  آزاد سازی کجاش بود؟؟؟
  تیتر زرد نزنید لطفا

 • احمدرضا
  ۷ ۳

  سلام اگه ارزش سهام 60درصدش نه میلیون هست چرا بانک صادرات فقط دونیلیون ششصدریخته اون هم خورده ..لطفا جواب ازشون بخواهید

 • ناشناس
  ۱۱ ۱

  کسی نمیدونه پول فروش سهام عدالت کی واریز میشود اصلأ بانک ها واریزی دارند

 • فاطمه نظام
  ۹ ۰

  چرابانک پارسیان نمیریزه پول ۳۰درصددیگرفروختیم یک ماه گذشت

 • یاور
  ۷ ۸

  سلام کی دوباره ازاد سازی انجام میشه

 • مهدی
  ۱۱ ۲

  ما که نتونستیم آزاد سازی کنیم الان باید چکار کنم

 • vahid
  ۸ ۰

  سلام مااصلا سهام عدالت نگرفتیم که بایدثبت نام بازبشه مابگیریم لطفاجواب بدید

 • محمود
  ۹ ۲

  سلام من ۲ماه سهامم رافروختم ولی هنوزهیچ پولی برام واریزنشده لطفاپیگیری کنید

 • ناشناس
  ۱۷ ۵

  من سهام خودمو آزاد سازی نکردم. الان نیاز دارم بفروشم چه باید کرد؟

 • وحید امانی
  ۱۰ ۲

  سلام من ۳۵سالمه سهام عدالت ندارم تورو خدا جواب بدید ۱۰بار هم ثبت نام کردم

 • ناشناس
  ۸ ۱

  بابا فقط پولمونو واریز کنید بخدا اذیتمون کردین اشتباه کردیم فروختیم به کارگذاری بانک ملت میگه هنوز اجازه ندادن بفروشیم مسخرمون کردین

 • ناشناس
  ۹ ۰

  سلام از کارگزاری بانک ملی خواهش میکنم پول سهام عدالت را واریز کن برج سه سهام عدالت افروختیم همش 450 هزارتومان واریز کرده خسته نباشی

 • سعید
  ۳ ۰

  باسلام آقاچقدربایدبگم منوراهنمایی کنیدمن ثبت نام کردم نمیدونم دیگه بایدچیکارکنم اگه کسی میدونه بگه

  • حسامی
   ۳ ۰

   سلام..ثبت نام سجام منظورته..بعد ثبت نام ودریافت کد میتونی تو سایت فروش سعدی بفروشیش..

 • علی شاه پسندی
  ۷ ۰

  چرا سهام عدالت من فروش رفته و پول فروش رفت یکجا واریز نمیکنن سه هزار ریال و ده هزار ریال واریز میکنن

 • ناشناس
  ۳ ۰

  چطوری بایدثبت نام کنیم

 • فریباریوندی
  ۷ ۱

  توروخدازودترواریزکنید که تواجاره کم اوردم

 • مسعود پرکان
  ۴ ۰

  بخدا چرا واریز نمی‌کنین اینقدر مردم اذیت نکنین تواین گرونی بخدا واریز کنین

 • ناشناس
  ۱ ۰

  ماکه نتونستیم سهاموآزادکنیم چ بایدبکنیم

  • ناشناس
   ۳ ۱

   سلام منم بخدا گرفتارم مال منم هنوز واریز نشده

 • علی محمدی
  ۱ ۰

  سلام من الان 2ماه سهاممو فروختم به طور مستقیم به بانک ملت هربارم رفتم با بی ادبیو پروی به من گفتن به ما ربطی نداره اگه واقعا ربطی نداره !!خب خیلی اشتباه کردی قبول کردی بفروشی واسم.من واقا نمیدونم کی باید جواب بده به من

 • نسیم فراهانی
  ۱ ۱

  قصد فروش سهام ودارم

 • فاطمه نظام
  ۰ ۰

  بانک پارسیان حضوری یک ماه زیاده ۶۰ درصدفروختم یک میلیونی است توراخداسهامم فروختم لازم دارم اذیت نکنید

 • حسن اراسته ف حسین اراسته
  ۳ ۱

  من تابحال اصلن یارانه نگرفتم وبعدازیازده سال کدرزندان بودم زنم باپسرم ترکم کردالان درروستادیک منزل کرایه

 • حسن اراسته ف حسین اراسته
  ۳ ۱

  یک پسردارم یازده سال درزندان موندم زنم پسرم راورداشت ترکم کردبعدازاتمام زندان دوباره بایه دختره یتیم ازدواج کردم

 • آفتابه بیارید بورس بشویم
  ۴ ۰

  آفتابه بیارید بورس را بشویم

 • ناشناس
  ۰ ۲

  سلام من ک نمیتونم سهام وبفروشم چون میگن دیگه آزادسازی تموم شده ولی من میخوام بفروشم

 • ناشناس
  ۲ ۲

  من ۶۰ درصدفروختم نزدیک سه ملیون واریزبرام کردن.یعنی کل سهام من همین بوده

 • مریم
  ۴ ۰

  پدرم فوت شده ومیخاهیم سهامش بفروشیم امانمیدونیم چطور

 • علی دهقانی
  ۰ ۱

  چه قدر هست پولش

 • هادی خویی
  ۴ ۱

  آیامیشودالعان سهام عدالتم راآزادکنم؟

 • شهرام
  ۳ ۰

  سعدی پول سهام کارابده الان سه ماه شده باپول ملت داری چکارمیکنیدخدانشناسها

 • محمد
  ۴ ۰

  من چهارماه سی درصد سهام عدالتم رو فروختم ولی تاکنون یک میلیون واریزی ازبانک سپه شعبه خالد اسلامبولی داشتم. شماهای که نفروختید کارخوبی کرده اید نفروشید چون وعده هاشون الکیه.اعتماد نکنید

 • عدالت
  ۰ ۰

  سلام خدمت تمام عزیزانی که این پیام رو میخونن این سهام عدالت نیست به این میگن سهام بی عدالتی

 • ناشناس
  ۲ ۱

  پول سهام که داره روزبه روز کم خوردن نداره داره هر روز کم میشه

 • رامین هاشمیان
  ۰ ۰

  سلام رامین هاشمیان هستم من سهامم آزاد کردم الان میتونم‌بفروشمش با این کاهش بورس نمیشه سهامم ۲۵۰ هزارتومانی هست پولش چقدره ۳۰ درصد لطفا بگید

 • نایله
  ۰ ۲

  سهام عدالت

  • فرزاد
   ۱ ۱

   چه کمکی میتونم

 • بهروز
  ۲ ۰

  سهام عدالت دوماه به بالافروختم اگرم لازم نداشتم نمیفروختم چرا پولش نمیدین

 • فرهادفعله گری
  ۳ ۰

  سلام نزدیک 3ماه شد60درصدفروختم یک ریال نیومد حسابم.به شرافتم به ناموس هرچه مرده .سرطان خون دارم ازتون خاهش مکنم برام واریز کنید خرج شیمی درمانیم کنم .شماره ملی 4011176257

 • عارف باقري
  ۴ ۰

  سلام در روش فروش به صورت غير مستقيم 60 در صد را يكجا ميدن يا تيكه تيكه

  • ناشناس
   ۲ ۰

   تیکه تیکه تیکه!

 • ناشناس
  ۴ ۰

  سلام
  من سهام خودمو آزاد نکردم الان واقعا احتیاج دارم چطوری میتونم بفروشم

  • مهرشاد
   ۱ ۰

   نفروشین هرکسی که سهام داره نفروشه قیمتش از 17 میلیون اومده 9 میلیون

 • ناشناس
  ۲ ۰

  خواهشا اگر کسی این نظرهارو میخونه حداقل جواب مردمو بدید ممنون

 • مریم
  ۰ ۰

  بسه دیگه بسه دیگه توروبه همه اعتقادتون قسم بسه ی جواب درستی به مردم بدین ولی اینقدر مردم رو این ملت ستم دیده تحقیر نکنید

 • علی
  ۰ ۰

  همین فرمون بریم جلوتاعیدیه چیزیم بدهکار میشیم

 • نعمت قدیمی بندبونی
  ۰ ۰

  ماهای که سهام خود بخوایم مستقیم تعغیر بدیم یا بفروشیم کی این اجازه به ماها داده میشه

 • حسام
  ۲ ۰

  بانک سپه کلا سرمون گذاشته وقتی ارزش سهام بالا بود هیچی برام واریز نکرده الان که قیمت آمده پایین پنج هزار تومانی فقط واریز میشه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سرانجام سهام ب کجا رسید.ایا باخت یا برد ترامپ تاثیرگذار است.

 • محمدعظیم
  ۰ ۰

  چراتوحساب مال سهام است قابل برداشت نیست

 • ناشناس
  ۲ ۱

  واقعن که از تیرماه برای فروش گزاشتیم الان میگن چقدر ارزون شده و کسانی که تا شهریور برای فروش گزاشتمنهمه تسویه شده این دروغا برای چیه جمع کنید اینکارا روو تمام کنید

 • ناشناس
  ۱ ۰

  پس این همه خودرو را کی میگیرد .من که نیاز دارم و خودرو هم ندارم به نامم در نمیاد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  تاکی میتونید دروغ بگید

 • فرهاد
  ۰ ۰

  قصدفروش دارم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  به خدا سه ماه ما گرفتارین پولشو نداد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  پس چرا کار گذاری میگه هنوز فروش نرفته ۳۰ درصد دوم ما باید چیکار کنیم

 • یونس
  ۰ ۰

  سهام

 • مرتضی
  ۱ ۰

  واریز

 • زهرازنگنه
  ۱ ۰

  پول سهام اعدالت رو بریزید

 • وحید سا عی فر
  ۱ ۰

  لطفا ارزش سهام عدالت را ۲۰۰ میلیون به انجام دهید

 • جواد
  ۰ ۰

  به خدا دیوانه شدم یه جواب درست نمیدن به ادم این همه هزینه کردم حرصه ورثه مانه گرفتیم الکی

 • ابی
  ۰ ۰

  من ثبت نام کردم نه شغلی دارم نه خونه ای نه بیمه ای اصلا چرا به ما ندادن مثل اینکه ما که اصلا جز آدمهای این مملکت نیستیم .....

 • بهنام مشهوری
  ۰ ۰

  سلام ارزش سهامم۱میلیونیه آزاد سازی نکردم ۶۰درصدشو میخواستم آزاد سازی کنم غیرمستقیم خوبه یا مستقیم؟
  کی آزاد سازی شروع میشه ؟

 • مریم یوسفی سادات
  ۱ ۰

  من اصلا به سهام عدالت ثبت نام نکردم ازشما خواهش می کنم ازماراهنمای گنید

 • محسن کول
  ۱ ۰

  س من ۶۰ درصد گذاشتم برای فروش هنوز خبری نیست

 • ناشناس
  ۱ ۰

  من ثبت نام کردم آزادش هم کردم این حدود۶ماهه هیچ پولی برام واریزنشده

 • فافا
  ۱ ۰

  سلام من سهامم فروختم ۶ماهه هیچ پولی برام نیومده چرالطفاپیگیری کنید

 • حیدر
  ۲ ۰

  سهام

 • سعید
  ۰ ۰

  سلام.من سال اول ثبت نام و دفترچه یا ته چک گرفتم ولی در سیستم اسم من ثبت نشده خواهشمندم مسولین محترم فکری بحال ما بیندیشند یک ریال نگرفتم وخانواده4نفره هستم.09373366264

 • سعید
  ۰ ۰

  سلام من سال اول ثبت نام شدم وته چک گرفتم ولی شعبه میگه اسم شما درسیستم ثبت نشده.خواهشمندم اقدام بفرمائید.4نفرهستیم.

 • سعید نجفی
  ۰ ۰

  آزاد سهام

 • محمد
  ۰ ۰

  باباتورخدامن اصلا یارانه معیشتی سبدکالا سهام عدالت هیچ را نگرفته ام تاحالا کی مسئوله به دادمابرسه

 • محمد بوسه
  ۰ ۰

  برای یارانه معیشتی وسبدکالا فرستادم