کد خبر 450579

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

حقوقی‌ها کدام نمادهای بورس را خریدند؟ (۹۹/۴/۱۴)

افراد حقیقی امروز فقط ۷۰ میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، حقیقی‌ها تا ساعت ۱۲:۳۰ معاملات بورس تهران، حدود ۷۰ میلیارد تومان بیشتر از اشخاص حقوقی سهام خریدند. کل ارزش معاملات بیش از ۲۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان بود و بدین‌ترتیب خالص خرید حقیقی‌ها به ۰.۳ درصد از کل معاملات رسید.

بیشترین ورود پول حقیقی به بورس و فرابورس در سه گروه "فرآورده‌های نفتی"، "فلزات اساسی" و "خدمات فنی و مهندسی" رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های "سرمایه‌گذاری‌ها" و "بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" به نفع حقوقی‌ها تمام شد.

سه نماد «فولاد»، «شتران» و «فملی» لقب بیشترین افزایش سهام حقیقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقوقی‌ها نیز بیشتر به «وبملت»، «ومهان» و «ومعادن» معطوف بود.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در ۹۲ نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در ۱۵۴ نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول هزار و ۵۵۰ میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بود.

حقیقی 4.14

 

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • حسن
    ۰ ۰

    اگر هر روز خرید و فروشه چرا سی درصد مارو ک 17خرداد ب بانک صادرات گفتیم بفروشه از پول هیچ خبری نیس.من هر روز موجودی میگیرم خبری نیس.من اگ لازم نداشتم ک نمیفروختم.اقا نمیخواد واسه ما دعای بهتر از مادر بشین هرچی بود بفروشین. من حاضرم ضرر کنم ب شما چ بفروشین فقط.مردمو مسخره کردن فقط

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری