تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
به‌دنبال افت قیمت اونس جهانی؛

قیمت سکه امامی ١۶٠ هزار تومان کاهش یافت

قیمت انواع سکه در بازار طلا تحت تاثیر افت قیمت اونس جهانی کاهش قیمت انواع سکه را تجربه می‌کند. به‌طوریکه قیمت سکه امامی ١۶٠ هزار تومان کاهش یافته است.

اقتصاد آنلاین – پانیذ رحیمی؛ درحالی‌که قیمت اونس جهانی در آخرین لحظات ١٨١١ دلار و ٩٨ سنت ثبت شده است‌؛ بازار طلا و سکه تحت تاثیر تعطیلی بازار جهانی کاهش قیمت انواع سکه را تجربه می‌کند. 

به این ترتیب سکه امامی در این ساعت از معاملات، ١۴میلیون و ٢٩٣ هزارتومان قیمت خورده است. این سکه روز گذشته با قیمت ١۴ میلیون و ۴۵۴ هزارتومان معامله می‌شد که کاهش قیمتی در حدود ١۶٠ هزار تومان را نشان می‌دهد. 

نیم سکه نیز با قیمت ۷میلیون و ٨۴۵ هزارتومان معامله می‌شود. آخرین قیمت معاملاتی نیم سکه در روز گذشته، ۷میلیون و ٧٩۵ هزارتومان بود که کاهشی نزدیک به ۵٠ هزار تومان روبرو بوده است.

همچنین ربع سکه ۴ میلیون و ٨۵٢ هزارتومان قیمت خورده است که نسبت به قیمت روز معاملاتی گذشته معادل ۴ میلیون و ٨٠٢ تومان، کاهش قیمتی در حدود ۵٠ هزار تومان داشته است.

هر سکه یک گرمی نیز با قیمت ۲ میلیون و ٨٠٢ هزارتومان معامله می‌شود که نسبت به قیمت آن در روز گذشته تغییر قیمتی نداشته است. 

حباب سکه چقدر است؟

 به این ترتیب هر سکه امامی یک میلیون و ٣۶٨ هزارتومان، نیم سکه،  یک میلیون و ٣٨۴ هزارتومان، ربع سکه، یک میلیون و ۶١٩ هزار تومان و هر سکه یک گرمی، یک میلیون و ٢٠٩ هزار تومان حباب دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها