اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

دلار دوباره از مرز ۲۵هزار تومان عبور کرد

براساس اعلام کانون صرافان قیمت دلار در بازار آزاد به ۲۵۱۰۰تومان رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین، طبق دومین نرخ اعلام شده از سوی کانون صرافان در ساعت (۱۶.۳۰)، قیمت دلار و یورو در بازار آزاد نسبت به معاملات صبح ۲۰۰تومان گران شد. به این ترتیب قیمت دلار به ۲۵۱۰۰ و یورو ۲۹۴۰۰تومان افزایش یافت.

قیمت فروش دلار در صرافی‌ها به ۲۴۵۰۰ و خرید آن به ۲۴۱۵۰تومان رسید. یورو هم با قیمت ۲۸۳۵۰تومان در این بازار به فروش می‌رسد و نرخ خرید آن ۲۷۹۵۰تومان است.

دلار از کانال ۲۵هزار تومان فاصله گرفت/ قیمت در بازار آزاد به ۲۴۹۰۰تومان رسید

امروز دلار با ۱۰۰تومان کاهش نسبت به روز گذشته از کانال ۲۵هزار تومان فاصله گرفت و قیمت آن در بازار آزاد به ۲۴۹۰۰تومان رسید. بر اساس نرخ‌های اعلام شده از سوی کانون صرافان، قیمت یورو هم در بازار آزاد ۲۹۲۸۰تومان است.

در تابلوی صرافی‌ها دلار با قیمت ۲۴۵۰۰برای فروش و ۲۴۱۵۰تومان برای خرید نمایان شد. قیمت فروش یورو هم در صرافی‌ها ۲۸۴۵۰ و خرید آن ۲۸۰۵۰تومان است.

در سامانه نیما قیمت فروش دلار ۲۲۷۳۱ و یورو ۲۷۵۶۴تومان اعلام شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۴ ۰

  دلاربشه هزارتومانم بازم همچی گرانترونترمیکنن که جیبهای خودشونوپرترکنن

 • ناشناس
  ۵ ۰

  خدایا این چه حکمتیه که ملت ما از روزی که انقلاب کردن یعنی زندگیشون بهتر بشه ولی ممتاسفانه شبو روز باید تو صف خوراکی جیره بندی بشن یعنی انقلاب کریم که زندگی راحت تری داشته باشیم ولی بدبخت و بیچاره شدیم خاک تو سر ملت ما

 • احمدرضا
  ۱ ۰

  کی این مافیای دولت جم میشه پس،همون شاهزادهایی که لااقل به فکر کشور بودن بهتر از این مسئولینیه که همشون دستشون تو یه کاسست

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اتل متل بازی باآمریکا نکنن دلارهم پاشوبرمیچینه وبازنمیکنه خودشون میخوان بدبختی مردم روبادلارآمریکا جفت کنن عجب بابا