دیدگاه : ۰
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین ترین صف های خرید و فروش امروز در بورس امروز / فروش در بازار رونق گرفت؟

خالص سفارشات فروش سهام از رقم سه میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت تقاضا در صنعت بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بیش از سایرین بود و همچنین سهام تجلی ۲۵میلیارد تومان سفارش فروش داشت.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – هانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۲۶۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۲۷۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وشمال»، «وسخوز» و «غدشت» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام شرکت سرمایه‌گذاری‌ توسعه چشم انداز شمال، ۲۸میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. تقاضا نیز در صفوف خرید «تجلی»، «وسالت» و «خکاوه» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۱۶۰میلیارد تومان (۵۹درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۱۵۰میلیارد تومان (۵۵درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در هشت نماد و حجم صف‌های فروش در ۹نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف ثقزوی به ۵.۷درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«سرمایه‌گذاری‌های استانی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۶۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «سایر محصولات کانی غیرفلزی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۶میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» با تقاضای خرید ۵۵میلیارد تومانی همراه است.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید11-min22-min

 

این مطلب برایم مفید است
۴ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها