کد خبر 579234
سهامداران نوری بخوانند (۱۴۰۰.۰۸.۱۸)

بازگشت نوری به مدار نزولی

در معاملات بورس امروز سهام پتروشیمی نوری با افت یک درصدی قیمت ۱۲۶,۵۰۰ریال را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت از رقم ۱۰۰میلیارد تومان عبور کرد.

اخبار روزانه «نوری» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در پایان معاملات امروز بورس امروز سهام پتروشیمی نوری با افت یک درصدی مواجه شد و بین نمادهای پر تراکنش امروز قرار گرفت. 

سهام پتروشیمی نوری در آخرین معاملات خود، عدد ۱۲۸,۴۱۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود نیم درصد رشد کرد. همچنین با جابجایی بیش از هشت میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۲۶,۵۰۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز نوری حقوقی‌ها حدود ۱۷میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از دو هزار واحد و حقوقی‌ها به ۵۶هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها دو هزار واحد و حقوقی‌ها ۲۸۳هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات این شرکت از رقم ۱۰۰میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۹۵درصد از سهام پتروشیمی نوری را حقیقی‌ها و پنج درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۶میلیون و ۵۰۵هزار برگه سهم (۷۹درصد) را اشخاص حقیقی و دو میلیون برگه سهم (۲۱درصد) را حقوقی‌ها به فروش رساندند.

نوری با ثبت زیان یک درصدی، از روند صعودی خارج شد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدنوری

 

 

ارسال نظر