کد خبر 578163
سهامداران بانک صادرات بخوانند(۱۴۰۰.۰۸.۱۵)

خروج حقوقی ها از وبصادر

وبصادر، امروز در معاملات پایانی خود با رشد پنج درصدی، قیمت ۱,۹۳۳ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم از تعداد ۶۸میلیون برگه سهم عبور کرد.

اخبار روزانه «بانک صادرات» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز، سهام بانک صادرات با رشد پنج درصدی، قیمت ۱,۹۳۳ریال را ثبت کرد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام بانک صادرات در آخرین معاملات خود، عدد ۱,۹۳۳ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته پنج درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی حدود ۶۸میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱,۹۳۳ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز وبصادر، حقوقی‌ها هفت میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به ۳۰۹هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها بیش از ۴۳هزار واحد و حقوقی‌ها پنج میلیون واحد بود.

ارزش معاملات وبصادر فولاد از رقم ۱۳میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۱۰۰درصد از سهام بانک صادرات را حقیقی‌ها خریداری کردند. از سوی دیگر، ۳۲میلیون برگه سهم (۴۷درصد) را اشخاص حقیقی و بیش از ۳۵میلیون برگه سهم (۵۳درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

وبصادر برای چهارمین روز متوالی در مدار صعودی باقی ماند و با صف خرید ۱۴میلیارد تومانی همراه شد. در معاملات امروز حقوقی‌ها سهمی در خرید نداشتند و بلکه بیش از نیمی از فروش را به نام خود ثبت کردند.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدوبصادر

 

ارسال نظر