کد خبر 576338
سهامداران فولاد مبارکه بخوانند(۱۴۰۰.۰۸.۰۹)

فولاد با خروج پول ۴۵میلیارد تومانی همراه شد

فولاد، امروز در معاملات پایانی خود با افت سه و نیم درصدی، قیمت ۱۰,۹۲۰ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم از تعداد ۱۴۰میلیون برگه سهم عبور کرد.

اخبار روزانه «فولاد» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز، سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان با افت سه و نیم درصدی، قیمت ۱۰,۹۲۰ریال را ثبت کرد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان، در آخرین معاملات خود، عدد ۱۰,۹۸۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود سه درصد کاهش یافته است. همچنین با جابجایی ۱۴۰میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۰,۹۲۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز فولاد، حقیقی‌ها بیش از ۴۵میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۲۰هزار واحد و حقوقی‌ها بیش از یک میلون و ۴۳۰هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها بیش از ۲۴هزار واحد و حقوقی‌ها ۶۶۰هزار واحد بود.

ارزش معاملات امروز فولاد از رقم ۱۵۰میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۶۰درصد از سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان را حقیقی‌ها و ۴۰درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از سوی دیگر، ۱۲۶میلیون برگه سهم (۹۰درصد) را اشخاص حقیقی و بیش از ۱۴میلیون برگه سهم (۱۰درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

فولاد با پایداری در مدار نزولی، برای دومین روز متوالی با زیان همراه شد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدفولاد

 

ارسال نظر