اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش / صفوف خرید رونق گرفت

نوشته شده توسط تحریریه اقتصادآنلاین در ۱۴۰۰/۷/۲۴ ساعت ۱۰:۰۳

خالص سفارشات خرید سهام به هزار و ۴۹۰میلیارد تومان می‌رسد. «فلزات اساسی» با اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف ثقزوی به ۷.۱درصد کل تعداد سهام آن می رسد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – هانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۷۶۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۲۷۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به هزار و ۴۹۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «انرژی۳»، «فملی» و «فاسمین» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سایر اشخاص بورس انرژی ۳۸۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. عرضه نیز در صفوف فروش «وشمال»، «وگردش» و «ثقزوی» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۱۳۰میلیارد تومان (۶۴درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۲۱۵میلیارد تومان (۸۰درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۳۱نماد و حجم صف‌های فروش در هفت نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف شرکت عمران و سازندگی قزوین با نماد (ثقزوی) به ۷.۱درصد کل تعداد سهام آن می رسد.

«فلزات اساسی» با اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش خرید ۷۵۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۳۹۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» با تقاضای فروش ۵۰میلیارد تومانی همراه است.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید12

 

 

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر