سهامداران شپنا بخوانند (۱۴۰۰.۰۶.۱۵)

افت یک درصدی شپنا در سومین روز هفته

در معاملات بورس امروز شپنا با افت بیش از یک درصدی قیمت ۱۳,۷۸۰ریال را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این نماد از رقم ۱۸۵میلیارد تومان عبور کرد.

اخبار روزانه «شپنا» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت پالایش نفت اصفهان با افت بیش از یک درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت پالایش نفت اصفهان در آخرین معاملات خود، عدد ۱۴,۰۸۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته بیش از یک درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی حدود ۱۳۵میلیون  برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۳,۷۸۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز شپنا حقوقی‌ها حدود چهار میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۱۵هزار واحد و حقوقی‌ها به حدود دو میلیون و ۳۳۰هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها ۱۱هزار واحد و حقوقی‌ها یک میلیون و ۶۷۰هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز شپنا از رقم ۱۸۵میلیارد تومان نزدیک شد. همچنین ۷۲درصد از سهام شرکت پالایش نفت اصفهان را حقیقی‌ها و ۲۸درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۹۳میلیون برگه سهم (۷۰درصد) را اشخاص حقیقی و ۴۰میلیون برگه سهم (۳۰درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

شپنا برای دومین روز متوالی با سرخپوشی همراه شد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدشپنا

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر