سهامداران شپنا بخوانند (۱۴۰۰.۰۶.۱۳)

شپنا با خروج ۵۴میلیارد تومانی حقیقی ها همراه شد

در معاملات بورس امروز شپنا با رشد ۰.۲درصدی قیمت ۱۴,۱۳۰ریال را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این نماد از رقم ۱۹۰میلیارد تومان عبور کرد.

اخبار روزانه «شپنا» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت پالایش نفت اصفهان با رشد ۰.۲ درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت پالایش نفت اصفهان در آخرین معاملات خود، عدد ۱۴,۲۵۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته بیش از یک درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی حدود ۱۳۵میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۴,۱۳۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز شپنا حقیقی‌ها حدود ۵۴میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۱۱هزار واحد و حقوقی‌ها به حدود سه میلیون و ۶۳۰هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها ۱۷هزار واحد و حقوقی‌ها ۹۳۳هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز شپنا از رقم ۱۹۰میلیارد تومان نزدیک شد. همچنین ۵۷درصد از سهام شرکت پالایش نفت اصفهان را حقیقی‌ها و ۴۳درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۱۱۳میلیون برگه سهم (۸۵درصد) را اشخاص حقیقی و ۲۰میلیون برگه سهم (۱۵درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

شپنا با ثبت رشد ۰.۲درصدی برای دومین روز متوالی سبزپوش ماند.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدشپنا

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر