سهامداران فولاد مبارکه بخوانند(۱۴۰۰.۰۶.۰۷)

فولاد با خروج ۸۲میلیارد تومانی حقیقی ها همراه شد

فولاد امروز در معاملات پایانی خود با افت نیم درصدی قیمت ۱۲,۴۵۰ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم از تعداد ۲۷۰میلیون برگه سهم عبور کرد.

اخبار روزانه «فولاد» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان با افت نیم درصدی قیمت ۱۲,۴۵۰ریال را ثبت کرد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در آخرین معاملات خود، عدد ۱۲,۶۳۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته یک درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی بیش از  ۲۷۰میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۲,۴۵۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز فولاد حقیقی‌ها بیش از ۸۲میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۱۴هزار واحد و حقوقی‌ها بیش از سه میلیون و ۱۷۰هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها بیش از ۱۷هزار واحد و حقوقی‌ها یک میلیون و ۱۶۰هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز فولاد از رقم ۳۴۰میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۵۵درصد از سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان را حقیقی‌ها و ۴۵درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۲۱۵میلیون برگه سهم (۷۹درصد) را اشخاص حقیقی و ۵۵میلیون برگه سهم (۲۱درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

فولاد با ثبت افت نیم درصدی به مدار نزولی بازگشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدفولاد

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر