سهامداران فملی بخوانند (۱۴۰۰.۰۶.۰۷)

رنج معاملات منفی برای فملی

فملی امروز با افت دو درصدی قیمت ۱۴,۲۲۰ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از ۱۹۵میلیون برگه سهم عبور کرد.

اخبار روزانه «فملی» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاینهانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت ملی صنایع مس ایران با افت حدود دو درصدی قیمت ۱۴,۲۲۰ریال را ثبت کرد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت ملی صنایع مس ایران در آخرین معاملات خود، عدد ۱۴,۶۴۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته بیش از یک درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی بیش از ۱۹۵میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۴,۲۲۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز فملی حقیقی‌ها هفت میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۱۳هزار واحد و حقوقی‌ها به بیش از یک میلیون و ۸۰۰هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها ۱۴هزار واحد و حقوقی‌ها یکمیلیون و ۱۲۰هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز فملی از  رقم ۲۸۵میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۷۹درصد از سهام شرکت ملی صنایع مس ایران را حقیقی‌ها و ۲۱درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، بیش از ۱۵۸میلیون برگه سهم (۸۱درصد) را اشخاص حقیقی و ۳۷میلیون برگه سهم (۱۹درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

فملی امروز با ثبت افت دو درصدی مجددا به مدار نزولی برگشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدفملی

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر