سهامداران فملی بخوانند (۱۴۰۰.۰۵.۲۰)

فملی با خروج ۲۳میلیارد تومانی حقیقی‌ها همراه شد

فملی امروز با رشد حدود چهار درصدی قیمت ۱۴,۵۸۰را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از ۱۳۰میلیون برگه سهم عبور کرد.

اخبار روزانه «فملی» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاینهانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت ملی صنایع مس ایران با رشد حدود چهار درصدی قیمت ۱۴,۵۸۰را ثبت کرد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.

سهام شرکت ملی صنایع مس ایران در آخرین معاملات خود، عدد ۱۴,۵۰۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته بیش از سه درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی بیش از ۱۳۲میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۴,۵۸۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز فملی حقیقی‌ها حدود ۲۳میلیارد تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۱۱هزار واحد و حقوقی‌ها به بیش از یک میلیون واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها ۱۰هزار واحد و حقوقی‌ها یک میلیون و ۱۲۰هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز فملی از  رقم ۱۹۰میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۶۶درصد از سهام شرکت ملی صنایع مس ایران را حقیقی‌ها و ۴۰درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، بیش از ۱۰۳میلیون برگه سهم (۷۸درصد) را اشخاص حقیقی و ۲۹ میلیون برگه سهم ( ۲۲درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

فملی امروز با ثبت معاملاتی صعودی، با رشد حدود چهار درصدی همراه شد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدفملی

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر