سهامداران شستا بخوانند (۱۴۰۰.۰۵.۱۶)

ثبت زیان دو درصدی برای شستا

در معاملات بورس امروز سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با افت دو درصدی قیمت ۱۳,۲۳۰را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت از رقم ۱۶۵میلیارد تومان عبور کرد.

اخبار روزانه «شستا» را از اینجا دنبال کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در پایان معاملات بورس امروز در پایان معاملات امروز بورس امروز سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با افت دو درصدی مواجه شد و بین نمادهای پر تراکنش امروز قرار گرفت. 

سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در آخرین معاملات خود، عدد ۱۳,۳۹۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته حدود یک درصد کاهش یافته است. همچنین با جابجایی حدود ۱۲۵میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۳,۲۳۰ریال آغاز خواهد کرد.

در معاملات امروز شستا حقوقی‌ها بیش از ۱۲میلیارد و ۲۷۰میلیون تومان پول از بازار خارج کردند. میانگین حجم خرید حقیقی‌ها به بیش از ۱۱هزار واحد و حقوقی‌ها به ۵۳۶هزار واحد رسید. همچنین میانگین فروش سهامداران به تفکیک، حقیقی‌ها ۱۱هزار واحد و حقوقی‌ها ۱۹۱هزار واحد به فروش رساندند.

ارزش معاملات امروز شستا از رقم ۱۶۵میلیارد تومان عبور کرد. همچنین ۹۱درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی را حقیقی‌ها و ۹درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۱۲۱میلیون برگه سهم (۹۸درصد) را اشخاص حقیقی و بیش از دو میلیون برگه سهم (دو درصد) را حقوقی‌ها به فروش رساندند.

گفتنی است شستا با ثبت افت دو درصدی، مجددا در مدار نزولی قرار گرفت و معاملاتی زیان بار برای خود رقم زد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدشستا

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر