اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش / کویر در صدر فروش سهامداران قرار گرفت

خالص سفارشات فروش سهام به پنج هزار و ۲۱۵میلیارد تومان می‌رسد.، «فلزات اساسی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا) به ۹.۸درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران  اینجا  کلیک کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۳۵دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۱۵۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۳۶۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به پنج هزار و ۲۱۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «کویر»، «تپکو» و «بنو» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام فولاد سپید فراب کویر بیش از ۲۳۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «غگیلا»، «ورازی» و «قیستو» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۱۳۵میلیارد تومان (۸۸درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۷۵میلیارد تومان (۲۰درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۶نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۶۳نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا) به ۹.۸درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«فلزات اساسی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش حدود ۵۷۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «انبوه سازی، املاک و مستغلات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۴۱۰میلیارد تومان می‌شود. همچنین در طرف دیگر معاملات تقاضای چشمگیری وجود ندارد.

این جدول حدود ۱۹درصد از پنج هزار و ۵۲۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۳۷۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن هزار و ۴۹۴درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به پنج هزار و ۸۹۰میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدبرترین صفوف خرید و فروش 1400.02.01

نقشه صفوف خرید و فروش بورس   1400.02.01

بیشتر بخوانید
ارسال نظر