آستان قدس رضوی برای عرضه ملک در سال۱۴۰۰ پیش قدم شد؛

پذیرش یک قطعه زمین ۱۵هزار متری در بورس کالا

مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران در اطلاعیه ای از پذیرش یک قطعه زمین با بنای احداثی در مازندران متعلق به شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی با مساحت ۱۵ هزار و ۳۹۰ مترمربع برای عرضه در این بورس خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از کالاخبر، پس از عرضه های موفق یک واحد تجاری در شهر جدید پردیس، یک قطعه زمین بانک اقتصاد نوین در بندرعباس و یک قطعه زمین وزارت دفاع در دماوند، نخستین پذیرش ملک در بورس کالا طی سال ۱۴۰۰، یک قطعه زمین با بنای احداثی در مازندران است که در دویست و هشتاد و سومین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۱۸ فروردین ماه جاری در بازار فرعی بورس کالای ایران مورد تصویب قرار گرفت.

در امیدنامه پذیرش این ملک آمده است که کاربری این ملک مسکونی - باغی بوده و مساحت عرصه ۱۵ هزار و ۳۹۰ متر مربع و مساحت عیان ۸۲ متر مربع است. مستحدثات، ابنیه و تاسیسات نیز شامل محصور شده و دارای امتیاز آب و برق و گاز و ساختمان نگهبانی و انبار است. 

این ملک واقع در مازندران، تنکابن بخش نشتا کیلومتر ۳ نشتارود، جنب دانشگاه شفق است و به صورت یکجا در بورس کالای ایران عرضه خواهد شد که زمان و جزییات عرضه به زودی اعلام می شود.

گفتنی است، شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی متعلق به آستان قدس رضوی است.

به گفته کارشناسان، ایجاد شفافیت، بازاریابی از سوی کارگزاران بازار سرمایه، نبود تشریفات مربوط به مراحل زمانبر مزایده و کشف عادلانه قیمت، دلیل استقبال از عرضه املاک در بورس کالای ایران است.

علاقمندان می توانند برای مشاهده جزییات ملک مذکور به لینک های زیر مراجعه نمایند:

امیدنامه

آنالیز

بیشتر بخوانید
ارسال نظر