اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش/ جمع شدن صفوف فروش بزرگان آغاز شد

خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز چهار هزار و ۳۸۵میلیارد تومان می‌رسد، برتری سمت عرضه در بانک‌ها و موسسات اعتباری بیش از سایرین بود و همچنین حجم صف شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا) به ۱۳.۵درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران  اینجا  کلیک کنید

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید بیش از ۲۱۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش چهار هرار و ۶۰۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به چهار هزار و ۳۸۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «خساپا» و «وتجارت» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده حدود ۳۰۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «غگیلا» ، «سیتا» و «قیستو» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۱۹۵میلیارد تومان (۹۱درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۸۷۰میلیارد تومان (۱۹درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۶نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۳۸نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا) به ۱۳.۵درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«بانک‌ها و موسسات اعتباری» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش حدود ۵۴۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «خودروو ساخت قطعات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۴۲۰میلیارد تومان می‌شود. همچنین در طرف دیگر معاملات تقاضای چشمگیری وجود ندارد.

این جدول حدود ۱۸درصد از چهار هزار و ۸۲۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۶۷۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۷۲۱درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به پنج هزار و ۴۹۰میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

برترین صفوف خرید و فروش 1400.01.16

نقشه صفوف خرید و فروش بورس   1400.01.16

بیشتر بخوانید
ارسال نظر