اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

افت هشت هزار واحدی شاخص کل/ نمای میانی بورس(۱۵فروردین)

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان نیمه اول معاملات ۰.۷درصد افت داشت، شاخص هم‌وزن نیز ۰.۲درصد نزول کرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ در ساعت ۱۰ و ۴۵دقیقه شاخص کل بورس پس از افت هشت هزار و ۸۷۰واحدی (۰.۷درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۷۴هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۲درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۲۴نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۵۱۹نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۳۷۵میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. نمادهای «برکت»، «شستا»، «اپال»، «حکشتی»، «رانفور»، «بوعلی» و «سیتا» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نمادهای «رافزا»، «آریا»، «بپیوند»، «بگیلان»، «ثباغ»، «غفارس» و «غگیلا» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع تقریبا به هزار و ۱۶۰میلیارد تومان رسید.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

نمای میانی بازار

نقشه میانی بازار

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    باسلام در زمان انتخاب هئیت مدیره نیز گفتم که بانک‌ها اکثریت را به دست آوردن دیگر بازار روی خوش نخواهد دید اقتصاد تحت‌الشعاع بانکهای وبانکهامدیریت بورس را در اختیار گرفتن که این امر بدون حمایت دولت ومسولین رده بالا وتراز اول غیر ممکن است به هر روی با وضعیت نقدینگی که طبق سیاست ومدیریت بانکها انجام شده تمام نقدینگی دست بانکها است در اصل با سرمایه خود مردم حضرات نسخه مردم را پیچیدن وهر روز خودرا ثروتمند و مردم را فقیرتر میکنندقابل توجه بازرسی کل کشور و سازمان مبارزه بافسادوتمام مسولین عالی رتبه که دراین ضیافت شریک هستند وبهره میبرند فقط نمیدانم خداوند کی این مردم را از دست این همه خیانت ونامردی سوءاستفاده انسانهای بی لیاقت و دشمنان بشریت نجات خواهد داد اینها کی سیرخواهند شد